Forum o artykule: Skuteczna i tania reklama małej firmy 1475

Monik@ 05.01.2018 *.94-75-97-86.home.aster.pl

1

Widziałam takie zestawienie, w ogólnopolskiej prasie pół strony to uśredniając 50 tysięcy, w lokalnej jest oczywiście taniej, pytanie, czy to teraz ma sens - ile nakładu ludzie faktycznie czytają.

dariuszkowalczyk11 08.01.2018 *.afoj113.neoplus.adsl.tpnet.pl

22

Ktoś tu wspominał o znaczeniu narzędzia jakim jest reklama tv, bardzo to ciekawe, ale dla większych firm. Dla małych proponuję profil na fb i ewentualnie amatorskie filmiki, relacje live.

GregY 08.01.2018 *.aafk104.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Reklama w TV reklamie w TV nie równa :) Wcale nie potrzeba prowadzić niewiadomo jakiego przedsiębiorstwa aby wykupić taki rodzaj reklamy. Wiadomo, że nie mówię tutaj o TVN w godzinach szczytu, ale mniejszych "kanałach" dopasowanych do naszego klienta.

Marek Kowalski 09.01.2018 *.user-94-254-241-231.play-internet.pl

8

Na pewno lepiej skupić się na paru kwestiach łącznie , a nie ralizować np. kampanie w mediach spolecznosciowych osobno, a adwrods osobno. Takie działanie w oderwaniu od siebie jest mniej skuteczne. Warto poczytać różne blogi, magazyny typu online marketing, czy nawet dobre książki .

weronika14 14.01.2018 *.user-94-254-131-1.play-internet.pl

11

reklama w telewizji czy w gazecie to wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niewiele małych firm na to stać. Profil na fb to na pewno bardzo dobry pomysł. Istnieją w internecie seriwisy i portale gdzie można zareklamować swoje usługi

darekkra 14.03.2018 *.193-108-220-92.ip4.wifimax.pl

4

Reklama powinna być dobrana do potrzeb kampanii, jeżeli sklep internetowy to AdWords, jeżeli pizzernia w małym miasteczku to ulotki, jeżeli portal randkowy to Facebook. Nie ma lepszego sposobu na wyrzucenie pieniędzy w błoto jak nieprzemyślane zainwestowanie w reklamę.

tomaszjawor10 15.03.2018 *.brk111.neoplus.adsl.tpnet.pl

40

Bardzo podobają mi się reklamy na breloczkach, kubkach itp. Taka reklama może być skuteczna pod warunkiem że wiele osób dostanie gadzety.

Anna Kluk 08.05.2018 *.nat.ds11.agh.edu.pl

1
Dla mnie najskuteczniejszą formą reklamy było umieszczenia małej grafiki w magazynie Offset ;) na lokalnym rynku szybko zyskałam wielu nowych klientów :)

kasia952 04.07.2018 *.sk.s5.ans1.ns148.ztomy.com

7
Warto jest zamieścić swoje ogłoszenia w internecie, ale warto też zainwestować w reklamę papierową - ulotki. Zawsze przy takiej okazji korzystam z niezawodnej i niezwykle szybkiej drukarni A3Extra. Według mnie ulotki, które mi przysyłają są bardzo ładnie wykonane.

Paweł Bońkowski 15.07.2018 *.79.184.252.222.ipv4.supernova.orange.pl

1
Polecam reklame w aplikacji która łączy klientów z partnerami handlowymi. Koszt 0 zł. Płacimy do 5% kwoty której klient u nas zostawił. Czyli tak naprawdę płacimy wtedy kiedy klient do nas przyjdzie. A faktury z tego programu i tak można wrzucic sobie w koszty. W programie są już takie firmy jak Orlen, Allegro, Biedronka i wiele wiele więcej. Chciałbyś/ chciałabyś dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu. pawelbonkowski@O2.pl

Pani Magdalena 25.07.2018 *.79.184.134.13.ipv4.supernova.orange.pl

5
w mojej firmie sprawdza się telesprzedaż, korzystam z firmy Polski hr.

Ewelina Marcyk 26.07.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

4
Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją reklamową Black Horse. Świetnie promują moją firmę.

Pepito28 30.07.2018 *.user-31-175-87-120.play-internet.pl

1
Ja skorzystałem z konsultacji agencji interektywnej sup4u.pl. Szukać można samemu w sieci podpowiedzi ale wielka cześć z nich jest już nieaktualna. Pokazali mi jak tworzyć użyteczne materiały które mogę również wykorzystywać w różnych miejscach jako reklamę. Teraz działam głównie sam, czasem tylko korzystając z ich podpowiedzi. Gdyby nie oni dalej walczył bym z nieskutecznymi sposobami a teraz mam jasno ułożony plan który z miesiąca na miesiąc zwiększa ilość moich klientów. Teraz moim zmartwieniem jest brak pracowników a nie brak klientów.

boskan 25.08.2018 *.89-64-43-97.dynamic.chello.pl

5
jeśli to początek firmy to szukaj darmowej reklamy i jak najwięcej

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.