Forum do artykułu: OWCA w agencji

14.12.2011
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

szybko się rozwija ta firma, jeszcze 3 lata temu rzadko widywałam ich placówki, a teraz znaleźć ich można nawet w małych miasteczkach

20.12.2011
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprawdzone i polecam. Wypróbowałem CUK w Częstochowie. Doradcy rzeczowi i pomocni. Szybko znaleźli mi ciekawą ofertę.

 

19.09.2012
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jako, że współpracuję z CUK\'iem muszę przyznać, że są solidni i rzeczowi. Starają się, pracują nad rozwojem, prowizje są ok, wspierają placówki partnerskie, szkolenia, oprogramowanie, inne.

Oby było nas więcej. Życzę tego im i sobie, a innych zachęcam do przystąpienia do wpsółpracy.

CUK to dużo lepsze wyjście na starcie (aż 20 firm ubezpieczeniowych + kalkulator/porównywarka) niż agent pojedynczego TU.

Wymagania to dobra lokalizacja lokalu i większe miejscowości.

http://www.cuk.com.pl/kontakt-z-cuk/oddzialy-cuk/pulawy

28.10.2012
wypowiedzi: 5
*.sta.asta-net.com.pl

Witam Chciałbym się poradzić Agentów posiadających już placówki CUK Chciałbym otworzyć placówkę, na ile miesięcy muszę być zabezpieczony aby dokładać do placówki?? Miejscowość 11 tyś. będę siedział sam. Pozdrawiam

04.11.2012
wypowiedzi: 5
*.sta.asta-net.com.pl

Zagląda tu ktoś?

01.08.2013
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem partnerem i z chęcią pomogę, odpowiem na pytania. Poczuwam się do odpowiedzialności, gdyż taką pomoc dostałem od innego partnera ;]
Info na ns22500 [malpa] gmail.com

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.