Forum o artykule: Sklep sposobem na nudę 1478

jamella11 18.12.2011 *.89-72-249-71.dynamic.chello.pl

1
\\\"Sam długo nie miałbym możliwości dotrzeć do takich marek jak Dolce & Gabbana, Versace, czy Tommy Hilfiger\\\"dobre dobre, a wystarczy wujek google, trochę czasu i telefon pod ręką. \\\"Nadzorują pracę sklepu i kontrolują sprzedaż; podliczają dzienny utarg, codziennie zliczają towar, przygotowują miesięczne raporty sprzedażowe, dzięki którym znam stan magazynu\\\"czyli, najzwyczajniej w świecie, wykonują swoje obowiązki - nic odkrywczego.No chyba że byli zatrudnieni żeby ładnie wyglądać. Ciekawy, ładnie napisany artykuł marketingowy. Ale czy cukierek po odwinięciu z papierka faktycznie okaże się cukierkiem? Polecam wpisać nazwę firmy w google i wybrać 2gą znalezioną pozycję (oraz poszukać innych tematów na tamtym forum. Wtedy cukierek mimo ładnego wyglądu może okazać się już nie taki słodki.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.