Forum do artykułu: Sklep sposobem na nudę

18.12.2011
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

\\\"Sam długo nie miałbym możliwości dotrzeć do takich marek jak Dolce & Gabbana, Versace, czy Tommy Hilfiger\\\"dobre dobre, a wystarczy wujek google, trochę czasu i telefon pod ręką. \\\"Nadzorują pracę sklepu i kontrolują sprzedaż; podliczają dzienny utarg, codziennie zliczają towar, przygotowują miesięczne raporty sprzedażowe, dzięki którym znam stan magazynu\\\"czyli, najzwyczajniej w świecie, wykonują swoje obowiązki - nic odkrywczego.No chyba że byli zatrudnieni żeby ładnie wyglądać. Ciekawy, ładnie napisany artykuł marketingowy. Ale czy cukierek po odwinięciu z papierka faktycznie okaże się cukierkiem? Polecam wpisać nazwę firmy w google i wybrać 2gą znalezioną pozycję (oraz poszukać innych tematów na tamtym forum. Wtedy cukierek mimo ładnego wyglądu może okazać się już nie taki słodki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.