Forum: Czy warto inwestować w myjnie Auto-Spa - usługi dla konsumentów 46

Franczyzobiorca MYJNI AUTO-SPA 14.07.2013 *.89-67-163-123.dynamic.chello.pl

21

Czy znowu ktoś dał się \"namówić\" na przynoszące ogromne straty myjnie? W razie kolejnych spraw sądowych proszę o info.

lukaszblaszcz 06.06.2014 *.hosted-by.snelis.com

4

Poszperałem po sieci i oto co znalazłem.... Grafen Capital Sp. z o.o. to tak naprawdę to samo co Auto-Spa SA i dalej... inwestycje.pl SA, INDATA Software SA, Vratis Sp. z o.o., Moto24 TV Sp. z o.o., Business Inteligence Solution Sp. z.o.o. (BIS) , Plasma Inwestment Sp. z o.o. Ekosynergia Sp. z o.o. A kto za tymi spółkami stoi, ta sama klitka

D. - Członek Zarządu

A. - Członek Zarządu

B. - Członek Zarządu

Ostrzegam przed tymi ludźmi i spółkami! a tutaj link...

http://www.grafencapital.com/inwestycje

ten co wie 30.09.2014 *.apn-31-1-146-228.dynamic.gprs.plus.pl

1

witam wszystkich oszukanych

czytam wasze wypowiedzi i zcałą stanowczością w dwustu procentach potwierdzam to co piszecie na temat AS

ci panowie niemają zielonego pojęcia o myjniach niewiedzą nawet jak one działają ich interesuje ile mogą natym zarobić Ci którzy mieli znimi kontakt wiedzą o tym doskonale

przecież oni nie produkują myjni ceny za myjnie są zawyżone o 100% a nawet więcej umowy dzierżawne są nieścisłe a opłaty zawyżone

chciałbym ostrzec wszystkich co chcą wynająć myjnie od AS niech uważają bo wszystkie faktury za media są refakturowane i dopisywane są koszty które wcześniej zalegały w AS

będziecie wynajmować myjnię od AS to zrubcie rekonesans na temat zaległości danej myjni u dostawców wody , prądu,internetu,gazu lub paliwa. chemię starajcie się kupować sami a na temat jakości znajdziecie informacje w internecie albo u właściciela inne myjni

cena za jedno stanowisko myjni u tego producenta z którego korzysta AS i to w lepszej technologi kosztuje 120000 resztę dopowiedcie sobie sami

na koniec chciałem wam przedstawic cenę jaką wystawia AS za jedno stanowisko myjni która pracuje już trzy lub cztery lata to suma 200000 napiszę to słowami dwieście tysięcy za wyeksploatowaną myjnię to resztę dopowiedzcie sobie sami

pozdrawiam wszystkich oszukanych przez złodziej AS

Nabity w butelkę (myjnię Auto Spa) 09.12.2014 *.aens30.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Proszę o korespondencję na priv wszsytkich oszukanych przez Decewicza & Co.

Zóżymy pozew zbiorowy!

zawiszowiec 04.05.2015 *.d208-112.icpnet.pl

1

widzieliście ten artykuł ze stycznia 2014 r:

http://franczyzawpolsce.pl/aktualnosci/4691-auto-spa-rezygnuje-z-franczyzy

Tak potraktowali franczyzobiorców opisując ich jako SAMO ZŁO...

żenada

Janek22 03.03.2017 *.user-94-254-147-184.play-internet.pl

2

Nie wiem, ja jakoś nie jestem do końca przekonany do franczyzy, bo jeszcze nie udalo mi sie znaleźć takiej w 100% bezpiecznej firmy. Choc sam pomysl na otwarcie myjni jest bardzo dobry. Mam znajomego, ktory ma myjnie bezdotykowa juz od chyba 5 lat i dobrze na niej zarobi. Zacząłem się zastanawiać, czy z własnych funduszy i kredytu nie otworzyć takiego biznesu. Skontaktowałem się z firmą Aspera, która właśnie stawia takie myjnie i mi wycelini caly biznes plus też doradzili w paru kwestiach. Kredyt wiem, że dostanę plus jeszcze staram sie o dofinansowanie, więc suma summarum nie będzie to takie kosztowne, jak na początku myślałem. W zwiazku z tym już w ogóle nie myślę o franczyzie.

mauro 16.03.2017 *.bmx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Opłaca się w dużych aglomeracjach.

Marian Wójcik 12.06.2017 *.212.244.185.28

3

Myjnie parowe są coraz popularniejsze i bardziej opłacalne. Zanim się na coś zdecydujesz poczytaj sobie i porównaj maszyny oferowane przez rózne firmy. Ja słyszałam duzo dobrego o optimie, że mają solidne, nieawaryjne sprzęt. No i green steam to solidny przedstawiciel handlowy - oferują sporo korzyści kiedy zakupisz u nich urządzenia. A dlaczego mysle ze warto isc w ten biznes? Bo samochod caly czas przybywa, w rodzinie potrafia byc 4 auta a jest coraz mniej czasu na dbanie o nie a taka myjnia jest po prostu szybka

Franczyzobiorca MYJNI AUTO-SPA 03.08.2017 *.cmr147.neoplus.adsl.tpnet.pl

21

Proszę o usunięcie wszystkich moich komentarzy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.