Forum: Lokal centrum 30m2, duże miasto, co otwierać?

22.12.2011
wypowiedź: 1
*.231.52.66.koba.pl

Zgodnie z tematem, wynajmuję lokal 30m2 w centrum w mieście 300 tyś. Straciłem sporo forsy na starym pomyśle i trzeba się odkuć. Co możecie mi polecić, czym się zainteresować?

22.12.2011
wypowiedzi: 50
*.swidnica.mm.pl

Czy w okolicy są punkty operatorów telekomunikacyjnych?

 

27.12.2011
wypowiedzi: 2
*.xdsl.centertel.pl

a może meble kuchenne przy takim metrażu wielu kuchnii byś nie pokazał więc wkład jest mały a centrum miasta przyciąga klientów oczywiście jeśli byłbyś zainteresowany to więcej konkretów mogę powiedzieć na mail

01.01.2012
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam,

inwestycja 30-40\'000, sprzedaż 1 mln w pierwszym roku.

Więcej informacji przesyłam na prv.

 

Zapraszam

Rafał 

 

06.01.2012
wypowiedzi: 2
*.static.vip-net.pl

powiedz co Ci nie wypaliło to będzei przestroga :)

09.01.2012
wypowiedzi: 2
*.ovh.net

Z pewnością nie otwieraj sklepu Produkty Benedyktyńskie. Dokładnie takich lokalizacji jak twoja szukają, więc może Ci wpaść w oczy ich oferta. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego poszukaj w innych watkach na tym forum i w sieci pod hasłem kluczowym Produkty Benedyktyńskie - cała prawda.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.