Forum: Co sądzicie o myjni bezdotykowej??

05.05.2016
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też widziałam kilka myjni samoobsługowych, któ®e stoją pustę, więc coś w tym prawdy jest. Co do samego sprzętu, widać że wypas. Lubię, jak coś jest dobrze wykonane i po prostu potrafi na siebie zarabiać kasę. Fortador też ma fajne wspacie techniczne w razie pytań,

21.07.2016
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam,

Popieram każdy pomysł zakładania takiego biznesu. Uważam, że w niektórych miastach naprawdę brakuje takich miejsc.

Osobiście korzystam tylko i wyłącznie z myjni bezdotykowej. Wiele zalet można znaleźć na innych stronach  Moim zdaniem w takiej myjni możemy umyć samochód dużo lepiej.

Pozdrawiam

04.09.2016
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Na pewno nawet w Warszawie nie ma aż tak dużej ilości miejsc, gdzie takie urządzenia self wash można spotkać. I to jest na pewno atut, bo urządzenie ma sporo możliwości, w przeciewiństwie do rozklekotanych maszyn, które można spotkać na stacjach benzynowych.

02.11.2016
wypowiedzi: 21
*.244.185.28

super pomysł! :) sam prowadzę taką myjnię, a urządzenia kupiłem u polskiego producenta http://www.klimres.pl/ Świetnie wszystko chodzi, sam biznes się kręci :)

02.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Myślę, że ten biznes może się udać. Trzeba być jednak bardzo ostrożnym. 

07.11.2016
wypowiedzi: 32
*.adsl.inetia.pl

według mnie myjnie nie są opłacalne ze względu na to, że praktycznie na każdej stacji paliw jest myjnia :/ Chociaż mogę się mylić ale jeśli tak to proszę o przedstawienie jakichś konkretnych statystyk

09.12.2016
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeżeli chodzi o myjnie, to ja dodam jeszcze od siebie artykuł, gdzie autor porównuje obie myjnie(samoobsługową i bezobsługową). Jedno jest pewno - w dzisiejszych czasch każdy rodzaj myjni się utrzyma. Sam nie widziałem jeszcze zamkniętej myjni, więc o czymś to musi świadczyć

12.12.2016
wypowiedzi: 13
*.internetdsl.tpnet.pl

Myjnie bezdotykowe są najlepsze! Długo nie mogłem się do nich przekonać, ale przyczytałem fajny artykuł na ten temat na tej stronie: [url=http://magazyn-techniczny.pl]http://magazyn-techniczny.pl[/url] - zapraszam do lektury :)

16.03.2017
wypowiedzi: 80
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie nie ma lepszej niz ręczna myjnia. Sami jeżdzimy swoim samochodem do http://www.myjnia-reczna-gliwice.pl/ i mamy potwierdzenie zalet.

20.03.2017
wypowiedzi: 9
*.noc.fibertech.net.pl

Wydaje mi się, że samochodzów nigdy nie braknie ;) Szczególnie w dużym mieście. Korzystam z myjni, może nie często, ale co jakiś czas, więc myślę, że to całkiem dobry biznes. Ostatnio interesowały mnie też dodatkowe opcje jak na przykład woskowanie, bo przyznam szczerze, że nie wiedziałam jak się za to zabrać. Ale na szczęście w internecie ( https://www.feuvert.pl/blog/poprawne-woskowanie-samochodu-porady/) można znaleźć porady. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.