Forum: Co sądzicie o myjni bezdotykowej?? - usługi dla konsumentów 46

dawidzborowski 07.11.2016 *.159-205-3-179.adsl.inetia.pl

32

według mnie myjnie nie są opłacalne ze względu na to, że praktycznie na każdej stacji paliw jest myjnia :/ Chociaż mogę się mylić ale jeśli tak to proszę o przedstawienie jakichś konkretnych statystyk

Janek22 09.05.2017 *.user-94-254-153-26.play-internet.pl

2

Warto, ale nie koniecznie we franczyzie. Lepiej zamowic myjnie u dobrego producenta. Ja mam w firmie Aspera. Myjna ziala kilka miesiecy i jest bardzo dochodowa.

Gus!a 16.05.2017 *.apn-46-76-149-176.dynamic.gprs.plus.pl

73

Ja jeżdżę na taką myjnię. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Angela Kowalik 30.05.2017 *.user-94-254-155-69.play-internet.pl

9

E tam, lokalizacja nie taka ważna. Sam mam myjnię Aspera w małej miejscowosci, blisko dużego miasta, w którym aż roi się od różnego rodzaju myjni i co? też wszyscy odradzali, że lokalizacja najważniejsza, a moja jest dość kiepska bo duża konkurencja. Jednak jak sie okazalo mam wieeelu klientow, bo ludzie coraz czesciej patrza nie na lokalizacje, a na jakosc zycia. Więc? Więc nawet przyjeżdzają do mnie z miasta. Specjalnie :)

A franczyzy nie polecam :)

Marian Wójcik 12.06.2017 *.212.244.185.28

3

Mi duzo osób mówiło żebym nie brał się za to, że myjnia będzie stała nieużywana, że u nas w mniejszym miasteczku ludzie sami sobie na podwórkach samochody myją. Nic bardziej mylnego. Oczywiście na początku nie było może najłatwiej na świecie. Musiałem ogarnąć jak się w ogóle do tego zabrać. Postawiłem na greensteam, ponieważ chciałem mieć jakieś solidne zaplecze, a nie firmę ‘krzak’, dbają zresztą o klientów i udzielili mi informacji, których potrzebowalem. Okazalo się, że nawet w niewielkiej miejscowości ludzie stawiają na wygodę i wolą podjechać i szybko skorzystać z myjni niż biegac ze szmatką myjąc auto

Angela Kowalik 02.08.2017 *.user-94-254-159-254.play-internet.pl

9

Zgodze się z innymi osobami, że warto postawić myjnię bezdotykową. Może nie jest najważniejsza lokalizacja, ale wiadomo... musi byc taka, by w okolicy byli potencjalni klienci. jednak ze swego doświadczenia wiem, ze najwazniejsza jest jakosc mycia czyli jakość myjni. I tu polecam firmę Aspera - u nich zamawiałam swoje myjnie

Pamela 04.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

ja dla mnie super opcja, na pewno bardzo wygodna. A korzystał ktoś z parowej?

Angela Kowalik 25.09.2017 *.user-94-254-156-14.play-internet.pl

9

Zgodzę się z przedmówcami. U nas bylo podobnie. najpierw wykładaliśmy własne środki, a potem zwrot. Co do budowy stacji paliw to polecam firmę Aspera.

Martynaszum 09.01.2018 *.dynamic-87-105-83-59.ssp.dialog.net.pl

12

Jak dla mnie, to myjnia bezdotykowa to świetna opcja na biznes, wynajmujesz firmę, która stawia wszystko za Ciebie, ustawia, pzreszkalają CIę w temacie i tylko, do Ciebie należy jedynie inwestycja, która w szybkim czasie się zwróci z nadwiazką. Jedną z firma, któa zajmuje się tego typu biznesem jest Aspera, stawiali myjnie dla mojego znajomego, który sprzedał wszystko co miał i zainwestował w myjnie, postawił wszystko na jedną karte i powiem że się opłaciło.

Teodorczyk 09.01.2018 *.allissa.static.korbank.pl

5

Fajnie mieć taką myjnie + myjnie ręczną i zajmować się auto detailingiem. Wiadomo nie każdego stać na ręczną a bezdotykową można traktować jako dodatek.

Justyna Polus 10.01.2018 *.user-94-254-156-248.play-internet.pl

2

tez uwazam ze myjnia bezdotykowa to super pomysł na biznes i również słyszałam wiele dobrego o producencie ASPERA ktory buduje takie myjnie

Nikola Dekiel 30.04.2018 *.public-gprs394081.centertel.pl

3
Teraz wszystkiego rodzaju usługi związane z czyszczeniem, sprzątaniem są bardzo na czasie, więc uważam, że to bardzo dobry pomysł choć trochę już oklepany.Ja mam punkt z odkurzaczami Green steam, ludzie przyjeżdżają wyczyścić sobie tapicerkę, a nawet uprać dywan. Klientów mam, zareklamowałam się dobrze, ale mnóstwo stałych klientów wraca i korzysta z usługi bo rzeczywiście za pomocą takiego odkurzacza można bardzo dobrze doprać tapicerke, szybko schnie, niweluje wszystkie zapachy i zabija roztocza i bakterie. Także jesli chcesz spróbowac z tym biznesem to śmiało, opłaca się i powodzenia!

kola 19.12.2019 *.91-90-190-140.noc.fibertech.net.pl

2
No właśnie podobnie jaki Nikola polecam dodatkowe sprzęty, takie jak odkurzacze, np. udoskonalenie w postaci możliwości płatności kartą.... takie niewielu z nas ma przy sobie drobne i w ogóle gotówkę...

Olusia76 31.01.2021 *.nat161.gorlice.ap-media.pl

1
Hej, a zagłębialiście się w temat zastosowania myjni parowej? Jeśli nie to wejdźcie na https://www.greensteam.pl/myjnie-parowe?fbclid=IwAR34_tMO_WDDVFmcHrJZPO9dIfQ9zThGHM0fZIToqEpF6u2cIm1BdkPIKNc i poczytajcie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.