Forum: AVANS

27.12.2011
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Witam, jestem zainteresowany otworzeniem punktu AVANS.

Zastanawiam się nad dwoma lokalizacjami, miasto 15tys i miasto 60tys.

Czy ktoś działa już w tej sieci ?

Jak z nimi się współpracuje ?

Proszę o informacje.

24.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tam już sie nie bawie w avanse itp bo to zawsze się przepłaca w takiej firmówce kupując jakikolwiek sprzęt, teraz zamawiam z http://xblitz.pl/artykuly/kamery-sportowe-na-kask/ mają spory wybór różnego rodzaju sprzętu kamery itp i mam wszystkow dobrych cenach. 

25.10.2017
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po co się w coś takiego bawić, skoro można iść do pracy?

16.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Denerwuje się gdy wchodze do takich sklepów i nie mogę znaleść najprostrzych rzeczy takich jak np przełącznik kamer cctv bo nie ma tego na stanie i musze czekać aż sklep to zamowi.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.