Forum: Targowiska...co sądzicie o tej branży, ma jakąś przyszłość?

05.01.2012
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Od paru lat działam w tym handlu,zastanawiam się czy jest warto bo z każdym rokiem jest coraz gorzej, przez piękne Galerie Handlowe i markety.

Może ma ktoś jakiś pomysł czy da sie ożywić tę działalność?

 

06.01.2012
wypowiedzi: 8
*.finemedia.pl

Nie wiem jak jest w innych miejscowościach ale jak we Wrocławiu widzę targowisko Młyn przy ul. Krzywoustego w niedzielę to wydaje mi się, że ludzi z każdym tygodniem tam przybywa.

14.02.2012
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam 

Pomysł rewelacja ludzie powracają na targowiska, to stara tradycja i nie zginie. 

Co więcej mam pomysł który mi siedzi w głowie brakuje małego ogniwa.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.