Forum do artykułu: T-Mobile stawia poprzeczkę wysoko

24.01.2012
wypowiedzi: 50
*.swidnica.mm.pl

Co sądzicie o T-Mobile? Ktoś współpracuje?

09.02.2012
wypowiedzi: 153
*.internetdsl.tpnet.pl

T-Mobile nie do końca ma pomysł co zrobić z siecią swoich salonów franczyzowych. Sprawa była dla nich strategiczna kiedy opuścił ich Germanos i poszedł sobie do Play\'a. No ale teraz jest raczej tendencja do przykręcenia śruby no i chyba nie szukają kolejnych partnerów. No i jeszcze cały ten bałagan który obecnie panuje w T-Mobile...

 

14.02.2012
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam, 

Zgadzam się, lecz możliwości zawsze są jak masz lokal w pasażu, to znajdą miejsce lub przejęcie istniejacego sklepu. Powodzenia

13.09.2012
wypowiedzi: 2
*.hapay.pl

Witam wszystkich serdecznie!

Wczoraj została mi złożona oferta otworzenia salonu firmowego T-Mobile. lokal mam w mieście 30-40tys mieszkańców, przy głównej ulicy miasta. jest jeden punkt t-mobile na uboczu ale on zostanie zamknięty jeśli ja się zdecyduję na otworzenie.

t-mobile dostarcza oswietlenie zewnętrzne, wyposażenie lokalu (meble, biurka, krzesła, lady, witryny etc wszystko) za 20zł miesięcznie opłaty wypożyczenia.

i teraz moje pytanie do Państwa, czy franczyza t-mobile to dobry pomysł? czy da się na tym zarobić? jakiej wysokości są to kwoty miesięcznie? (nie wchodzę w szczegóły aby odliczać czynsz, opłaty, pracowników) matematykę znam i sam sobie zrobię bilans. Chciałbym się tylko dowiedzieć czy warto, może jest na forum jakiś franczyzobiorca sieci t-mobile??

Jest to w sumie dla mnie obcy temat chodź ciekawy a czasu mało na zastanowienie i decyzję.

Bardzo proszę o pomoc osoby obeznane w temacie.

dziękuję i pozdrawiam

Daniel

17.12.2012
wypowiedź: 1
*.ip.netia.com.pl

szuka osób oszukanych przez t-mobile. od których t-mobile wyłudził pieniądze. proszę o kątakt.

17.12.2012
wypowiedzi: 351
*.telbeskid.com.pl

no ciężko jeste oszukać osobę, która szuka \"kątaktów\" ... ludzie biznes chcecie robić, a mowy ojczystej nie znacie i nie szanujecie, a się kuźwa za zarabianie \"milionów\" bierzecie .... normalnie \"ręki opadają\"

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.