Forum: Spedycja/Transport/Logistyka

30.11.2017
wypowiedzi: 19
*.echostar.pl

Jeśli będą potrzebne do tego regały przemysłowe, polecam rozwiązania Metalsistem. Mają także regały mobilne i modułowe. 

06.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o transport to mam dobrą firmę do polecenia: http://astrans-przewozy.pl/kurier-do-anglii/

Sam korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony, także warto.

21.12.2017
wypowiedzi: 72
*.dynamic.chello.pl

Jak ktoś myśli  o pracy w spedycji z kolei to dobra firma to Lit Polska http://lit-polska.pl/ Mają dobre warunki, nieźle płacą, jest realna szansa na awanse, nie żałują szkoleń, doceniają zaangażowanie, brat u nich pracuje i chwali sobie.

30.01.2018
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesli o transport chodzi to bardzo fajna jest firma Thundertransport - Paczki Polska - Irlandia zajmująca się transportem paczek między krajowo itp

31.01.2018
wypowiedzi: 9
*.42.13.176.alfanet24.pl

Nie spróbujesz nie zobaczysz :) Zainspiruj się :)

Polecam Ci firmę http://adecon.pl/ Miałam niedawno okazję zobaczyć jak pracują i przez jakie etapy rozwoju przeszła ta firma i jestem pod ogromnym wrażeniem :) Myślę, że jeśli weźmiesz ich za przykład i będziesz szła tą drogą to na pewno Ci się uda :)

15.02.2018
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Dobra firma to też  Notom, świadczą usługi transportowe, spedycyjne i celne. Tu więcej informacji znajdziecie  http://notom.pl/ Firma solidna i terminowa, profesjonalna, wszystko maja dobrze zorganizowane. Co do cennika to w porządku.

18.02.2018
wypowiedzi: 15
*.10.209.195

Weźcie pod uwagę fakt, że rynek w Polsce znacznie się zmienił w ostatnich latach i macie do dyspozycji o wiele więcej możliwości. Jak dla mnie świetnym przykładem na to jest Giełda Furgonetka, gdzie możecie zadbać o to, by [url=https://gielda.furgonetka.pl/]przewóz rzeczy[/url] był o wiele korzystniejszy. Jestem przekonany, że to pozytywnie wpłynie na Wasz bilans finansowy.

23.02.2018
wypowiedzi: 11
*.dynamic.chello.pl

Dobra firma to też  Notom, świadczą usługi transportowe, spedycyjne i celne. Tu więcej informacji znajdziecie  http://notom.pl/ Firma solidna i terminowa, profesjonalna, wszystko maja dobrze zorganizowane. Co do cennika to w porządku.

23.02.2018
wypowiedzi: 11
*.dynamic.gprs.plus.pl

Zgadza się, rynek się zmienił, teraz jest o wiele łatwiej bo i wybór firm większy. ja tez nie narzekam. Coraz więcej jest firm zajmujących się spedycją, nie tylko transportem bo trzeba tez rozróżnic te rzeczy.

27.02.2018
wypowiedzi: 28
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

generalnie spedycja/logistyka to dobry biznes bo w końcu na tym opiera się gospodarka:
produkty i towar trzeba dostarczać i bez tego się nie obejdzie. Jednak nad taką firmą i
wszystkimi procesami (zamówienia, klienci, ilość towaru, umowy... itp) trzeba mnie całkowitą
kontrolę. I tutaj mogę pomóc! Jest sporo fajnych narzędzi od Paperless, które pozwalają na "trzymaniu reki na pulsie": http://paperless.pl/pl/oferta/. Chociażby ich aplikacja mobilna czy elektroniczny obieg dokumentów -w takiej branży sprawdzą się doskonale.

28.02.2018
wypowiedzi: 9
*.80.166.reserved.voxility.com

Jak dla  mnie spedycja to fajna branża. Brakuje mi tylko znajomości języka.

_________________________________

http://pracemagisterskie.szczecin.pl

02.03.2018
wypowiedzi: 69
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja z kolei chciałem się z Wami skonsultować odnośnie firmy ubezpieczeniowej. Ostatnio mój ubezpieczyciel  drastycznie podniósł mi składkę i postanowiłem poszukać nowej ubezpieczalni. Zrobiłem mały research w necie i do gustu przypadła mi oferta mtu24. To firma, która istnieje na rynku od wielu lat, wcześniej funkcjonowała pod szyldem Ergo Hestii, a aktualnie wybiła się na samodzielność. Sprawdziłem w necie potencjalną wysokość składki – https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam i okazała się całkiem przystępna. Chcę jednak zapytać, czy ktoś z Was miał już do czynienia z tą firmą?

06.03.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem powinieneś zrobić tak jak już ktoś tutaj napisał. Podpiąc się pod jakąś dużą firmę transportową, następnie zdobyć zaufanie klientów i wyjść do nich później z własnymi ofertami. Transport nie jest taki tani, ale jak dobrze będziesz wszystkim zarządzać możesz bardzo dobrze na tym wszystkim wyjść. Powodzenia ;) ! 

06.03.2018
wypowiedzi: 7
*.189.114.30

Jak dla mnie transport i logistyka rozwija się w Polsce wspaniale. Nic tylko szukać tam pracy.

________________________

http://pisaniepraclicencjackich.edu.pl

07.03.2018
wypowiedzi: 2
*.50.142.246

W tej branży jest nadal potencjał. Wiele firm potrzebuje transportu ich towartów za granicę zwłaszcza teraz gdzie prężnie rozwija się export Polskich dóbr. Gdbyś miał problem z pracownika tzn. z ich brakiem spróbuj skorzystać z portalu https://szukampracy.pl

 

13.03.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Transport jest opłacalny. Najlepiej na początek podpiąć się pod jakąś dużą firmę spedycyjną i tam poszukać potencjalnych klientów, nabrać doświadczenia itp ;) W taki sposób również można sporo pieniędzy zarobić i na spokojnie wystartować z własną firmą :) Powodzenia

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.