Forum: Spedycja/Transport/Logistyka - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

katalycz 25.01.2012 *.blh104.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

witam chciałabym założyc firmę spdycyjną potem porzerzyc działalność o własny tabor. Czy pomysł ma szanse?

mauro 14.02.2014 *.apn-46-76-111-18.dynamic.gprs.plus.pl

113

Widziałbym to raczej w kwestii wspólpracy z dużą firmą transportową, na przykład Fracht. Z czasem można poznać biznes od podszewki i spróbowac na własna rękę.

hektor 27.02.2015 *.130.213.216.91.ip4.netico.pl

9

Jak współpraca to jedna z lepszych i powazniejszych firm z branży najlepiej, przynajmniej pewność że nie oszuka i warunki będa korzystne. Ja współpracuje ale jako klient z firmą Hussar z Warszawy w kwestii transportów na Europe i wiem że współpracują z różnymi firmami transportowymi nie wiem jak i kogo wybieraja do współpracy bo to wielka i profesjonalna firma to pewnie byle kogo nie biorą, może trzeba spełniać jakieś szczególne warunki, nie wiem

Korczak 01.01.2016 *.89.229.22.253

33

Czy pomysł ma szanse? Tak - ma. I tutaj sielanka się kończy bizes związany z transportem nie tylko wymaga dużych nakładów, ale także dość dużo wysiłku w trakcie jego prowadzenia. Jak już startować to raczej w obszarze bardziej wyspecjalizowanym ostatnio znajomy mówił, że tuczniki importowane z Niemiec to dość dochodowa branża. Wiadomo inny typ samochodu potrzeba, ale tego typu firm brakuje odsyłam.

exstudenciak 21.02.2016 *.d212-98.icpnet.pl

4

Tak jak pisali panowie powyżej, na początku (i nie tylko) firma transportowa to straszna bolączka, dlatego warto poszukać dużej firmy i współpracować z nią jako podwykonawca. Zdejmuje to z nas sporą część obowiązków związanych z logistyką i poszukiwaniem klientów i pozwala się skupić na 'creme de la creme' naszej działalności, czyli transporcie :)

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.202

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Anna_288 12.06.2017 *.router.webino.pl

17

Jak dla mnie pomysł dobry

piko44 23.02.2018 *.apn-37-249-77-61.dynamic.gprs.plus.pl

34

Zgadza się, rynek się zmienił, teraz jest o wiele łatwiej bo i wybór firm większy. ja tez nie narzekam. Coraz więcej jest firm zajmujących się spedycją, nie tylko transportem bo trzeba tez rozróżnic te rzeczy.

KarolP 12.12.2018 *.user-5-173-112-29.play-internet.pl

23
No tak wybór większy ale trzeba uważać i być ostrożnym żeby trafić na dobrą firmę. My sporo się naszukaliśmy żeby znaleźć Ol-car z którym aktualnie współpracujemy. Wcześniejsze firmy kiepsko się ze zobowiązań wywiązywały a tutaj wszystko jest w porządku i według umowy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.