Forum: Biznes to tylko pomysł? 1478

trzeźwy roman 28.01.2012 *.77-253-101-196.adsl.inetia.pl

2

Jest bryndza , kryzys , brak perspektyw. Ale są biznesy które się tym żywią i nie zależą od kryzysu. Ruszcie głową . Ja mam taki pomysł !!!  Kto jest lepszy ?

Miroslawa 12.02.2012 *.apn-95-40-49-132.dynamic.gprs.plus.pl

2
ten ktory jest pierwszy........., Czy ten Twoj pomysl sprawdzilby sie na wsi rowniez? i komu go ewentualnie zdradzisz? Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.