Forum: Biznes to tylko pomysł?

28.01.2012
wypowiedzi: 2
*.adsl.inetia.pl

Jest bryndza , kryzys , brak perspektyw. Ale są biznesy które się tym żywią i nie zależą od kryzysu. Ruszcie głową . Ja mam taki pomysł !!!  Kto jest lepszy ?

 

12.02.2012
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

ten ktory jest pierwszy........., Czy ten Twoj pomysl sprawdzilby sie na wsi rowniez? i komu go ewentualnie zdradzisz? Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.