Forum: biznes w małym miasteczku; 3 tys mieszkańców , gmina ok 7tys 1483

ozi 13.02.2012 *.80.50.144.42

1

witam, szukam fajego pomyslu na biznes, mieszkam w malym miasteczku oddalonym od wiekszej miejscowosci powiatowej o ok 30 km, posiadam wlasny lokal oraz kase na rozwoj; w mojej miejscowosci niedawno zostala otwarta biedronka, istnieja dwa banki, miejscowosc jest w sezonie odwiedzana przez turystow poniewaz lezy przy trzech jeziorach, zastanawialem sie nad placowka partnerska cuk-u? co myslicie o tym? jesli macie jakis pomysl to piszcie:)

GAJA 14.02.2012 *.ackf168.neoplus.adsl.tpnet.pl

15

Witam,

Jak mozna łatwo sie zorientować, to w małych miejscowościach sprawdza sie branża spożywcza z rozbudowanym asortymentem zgodnie z potrzebami mieszkańców, ale jak nadmieniasz o turystyce to myślę , że pomysłu nie brakuje tylko zapału i wiary. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.