Forum: spółka HDS- InMedio, warto?

20.02.2012
wypowiedzi: 2
*.xdsl.centertel.pl

Czy warto wchodzić w ajencję z InMedio? w moim mieście jest punkt w którym zwolniono ajentke za razdzież (w poprzednim sklepie też kradła wiec..). jednak w sieci jest wiele negatywnych opinii, jak myślicie warto z nimi zaczynać? dodam że jedna moja znajoma była ajentką przez 5 lat w tym punkcie i sobie chwali.. wiec nie wiem już njak to jest,..;/

 

16.04.2012
wypowiedzi: 102
*.internetdsl.tpnet.pl

Daj sobie spokój, lepeiej poszukaj pracy. Finansowo lepiej na tym wyjdziesz a i zdrowie będzie lepsze.

Pozdrawiam

 

23.04.2012
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja prowadzę 2 takie saloniki prasowe (od 2 lat) i sobie chwalę!!! Myślę, że jeżeli ktoś chce zarabiać wielkie pieniądze i nic nie robić to ciepła posadka na etacie też go nie zadowoli. Żeby zarabiać trzeba pracować, a nie uciekać na zwolnienie lub zasiłek. A poza tym InMedio to nie franczyza.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.