Forum: franczyza na sprzedaż

24.02.2012
wypowiedzi: 5
*.181.132.218

Witam, mam do sprzedania nowo stworzoną, kompletną franczyzę (know-how, znak towarowy, umowy) w branży gastronomicznej; obecnie funkcjonuje jedna placówka w ramach sieci; duże szanse rozwoju; niestety brak mi czasu na zajęcie się rozwijaniem tej sieci.

24.02.2012
wypowiedzi: 102
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Witam,

jak to franczyza, skoro ma jeden punkt, jakie to know-how skoro stworzone na bazie wiedzy działania jednej placówki. I jaka to w końcu sieć - z jednym punktem? Przepraszam, że się czepiam, ale mam wrażenie, że w Polsce tworzy się systemy franczyzowe zupełnie odwrotnie niż to mieć miejsce powinno. Chciałbym aby mnie dobrze zrozumiano, nie oceniam rentowności i działania tego jednego punktu ale, nie ma tu mowy o jakiejkolwiek sprawdzonej koncepcji.

Pozdrawiam

24.02.2012
wypowiedzi: 5
*.181.132.218

sprawdzona koncepcja to pojęcie względne. Know how wcale nie musi być stworzone na bazie jednej placówki; w tym przypadku to połączenie wiedzy i doświadczenia kilku firm. Jedna placówka franczyzowa to lokal pokazowy, niejako prototyp wszyskiego, na którym cała koncepcja była testowana przez 2 lata.

31.03.2012
wypowiedzi: 6
*.dynamic.chello.pl

Jak widzę, polowanie na frajerów trwa w najlepsze,...

02.04.2012
wypowiedzi: 6
*.adsl.inetia.pl

poproszę o więcej szczegółów na e-maila maxzysk@o2.pl

03.04.2012
wypowiedzi: 15
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

 Pan aksel nie słucha doświadczonych i ma własna politykę która nie sprawdziła sie przez dwa lata...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.