Forum: Empik

01.03.2012
wypowiedź: 1
*.przasnysz.mm.pl

Witam,

Chciałabym otworzyć punkt Empik, jednak mieszkam w miejscowości, która ma 18 tys. mieszkańców, a salony Empik są otwierane w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców.

Czy jest możliwość otwarcia podobnego punktu, który zawirałby nie tylko książki, ale i czasopisma, film, gry, muzykę itp.?

W moim mieście jest tylko jedna księgarnia, która jest kiepsko zaopatrzona, więc myślę, że taki pomysł by wypalił, bo popyt na tego typu produkty będzie zawsze.

 

Czy ktoś może wie coś na ten temat?

 

Pozdrawiam!

 


05.03.2012
wypowiedzi: 44
*.warszawa.mm.pl

Normy mają surowe - poniżej 30 tys. mieszkańców Empik się nie otworzy, a może salon prasowy - jakiś Kolporter + muzyka do asortymentu

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.