Forum: Czy warto produkować ogrodowe sauny fińskie?

01.03.2012
wypowiedzi: 8
*.finemedia.pl

Witam, Co sądzicie o rozpoczęciu produkcji sauny ogrodowej fińskiej. 

Byłem niedawno na targach w Poznaniu i jeden z producentów wystawiał taki produkt. Wyglądało to super. koszt wahał się w zależności od modelu od 8000 do 20 000 zł.

 

Mam lokal, magazyn i plac w miejscowości pod Wrocławiem. Czy ktoś z Was wie jakie atsty, certyfikaty,  projekty itp/ muszę mieć aby rozpocząć produkcję i sprzedaż?

Czy sądzicie że to dobry pomysł (ja osobiście chciałbym mieć taką saunę, choć przyznaje że ceny są wysokie)? 

16.06.2015
wypowiedzi: 13
*.internetdsl.tpnet.pl

Myślę, że na polskim rynku znajdziesz mnóstwo ludzi, którzy będą chcieli zainwestować w saune. Sam nawet się na nią zdecydowałem, mimo, że wcześniej wydawało mi się, że jest to dość duży wydatek. Taka sauna parowa ma szereg właściwości prozdrowotnych, co jest najwazniejszym argumentem do jej zakupu.
 

30.06.2015
wypowiedzi: 27
*.icpnet.pl

Ogólnie to popularność wśród polaków rośnie na tego typu sprawy. Warto przemyśleć takie inwestycje.

05.08.2016
wypowiedzi: 99
*.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem warto. Ciągle rożnie zainteresowanie tak eskluzywnym towarem.

16.01.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja uważam, że warto. Sauny stają się bardzo popularne tak samo jak i jacuzzi ogrodowe, o którym można przeczytać tu: http://eu-eu.eu/planujesz-jacuzzi-ogrodowe-to-musisz-wiedziec/ Ja bym sobie z pewnością sprawiła coś takiego w domu czy w ogrodzie, gdybym miała wystarczającą ilość miejsca.

21.03.2017
wypowiedzi: 14
*.138.168.217-rev.hti.pl

to zależy od funduszu i od tego jak często masz zamiar korzystać. ja mam i jestem mega zadowolony. Polecam części w sklep metalvit. duzy asortyment

06.04.2017
wypowiedzi: 2
*.242.58.24

całkiem niezła inwestycja

 

http://pozyczteraz24.pl

04.07.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

Moim zdaniem warto. Ludzie coraz chętniej korzystają z tego typu atrakcji, wystarczy spojrzeć, jaką popularnością ciesza się ciepłe zródła

26.07.2017
wypowiedzi: 98
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

jedną w miesiący sprzedaż i jesteś na plusie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.