Forum: Myślisz o zakupach grupowych? 1475

dotcom 07.03.2012 *.nat4-154.ghnet.pl

2

Witam,

Jeżeli myślisz o założeniu lub posiadasz portal z zakupami grupowymi - mogę Ci pomóc.(...)

Pozdrawiam!

Część wpisu została usunięta ze względu na treści reklamowe, co jest niezgodne z regulaminem forum. Moderator

juventinio2603 08.03.2012 *.apn-95-41-209-143.dynamic.gprs.plus.pl

59
a dlaczego nie kupić sobie domeny kokdeal.pl lub jakiejś innej za 1zł?? ktoś

juventinio2603 08.03.2012 *.apn-95-41-209-143.dynamic.gprs.plus.pl

59
a dlaczego nie kupić sobie domeny kokdeal.pl lub jakiejś innej za 1zł?? ktoś wyjątkowo leniwy to kupi od Ciebie heh w dziwny sposób w poprzednim poscie usunięto mi większą część postu a szkoda bo tłumaczyłem co i jak

dotcom 08.03.2012 *.nat4-154.ghnet.pl

2

dobre pytanie, już wyjaśniam. kokdeal? z czym Ci się kojarzy? jeżeli w ogóle przychodzą jakieś skojarzenia zwiążane z tą nazwą. krokodeal jest grą słów i wymawiając ją brzmi jak polski krokodyl. vide: godealla odnosząca duży sukces na rynku. pozdrawiam!

ps. czasem tak się dzieje tutaj z postami, dobrze, że jednak całość udało się napisać ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.