Forum: Pytanie do redakcji,...

12.03.2012
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

Mam pytanie do redakcji i redaktorów przygotowywujących wydanie papierowe. O co chodzi w rubryce gdzie podajecie przypuszczalne koszty uruchomienia własnego biznesu. Na przykład, z ostatniego numeru kalkulacja dot. Poradni Dietetycznej. Takich niedorzeczności dawno nie miałem okazji przeczytać, chociaż przedstawiona perspektywa przychodzu ze sprzedaży suplementów i wliczanie go w całości w zysk firmy, jest bardzo interesujący,...Rozumiem, że ktoś przedsiębiorcy daje te suplementy za darmo?

04.04.2012
wypowiedzi: 25
*.kruk-inkaso.com.pl

Nikt Ci nie odpowie, gazeta od dawna nie przedstawia sobą żadnej wartości, zlepek reklam i koszenie kasy z katalogu franczyz.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.