Forum: Franczyza szansą dla młodych? 1483

mango99 14.03.2012 *.wyst1.mtp.com.pl

1

Cześć
tak sie zastanawiam kończąc niedługo studia, czy franczyza jest dobrym pomysłem na pirerwszy biznes. Myślicie że lepiej zdobyć doświadczenie w fakieś ifrme a póżniej spróbowac coś swojego, żeby wiedzieć już mniej wiecej \\\"czym to sie je\\\" z drugiej strony wygląda to zachęcająco, biorąc pod uwagę oferowany pakiet, pomoc, szkolenia, myślicie że warto spróbować? czy sa jakieś branże, które gwarantuja 100%sukces? :-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.