Forum: Brak pomysłu na rozwój agencji płatności - z kim podpisać umowę? 1477

Mike 20.03.2012 *.baf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, posiadam własną agencję, na tą chwilę zajmuje się tylko przyjmowaniem płatnośći. Agencja ma podpisaną umowę z bankiem że mogę sprzedawać produkty innych banków, pytanie tylko z kim najlepiej podpisać takąumowę na np. sprzedaż kredytów gotówkowych, dla firm, hipoteki itp. (ubezpieczenia też miło widziane)

Może macie jakieś pomysły z kim podjąć współpracę?

Co sądzicie o firmie Money Expert?

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.