Forum: Kabina do robienia zdjęć - prośba o opinię 1475

brygida5 27.03.2012 *.078088056131.bielskobiala.vectranet.pl

1

Witam wszystkich, bardzo proszę o opinie na temat mojego planu, proszę o wszystkie za i przeciw, bo jest to dla mnie bardzo ważne. Mianowicie mam możliwość kupienia foto kabin za dość dobrą cenę, ale mam pewne obawy i wątpliwości. Mieszkam w dość dużym mieście  (ok. 170 tys. mieszkańców) i jak narazie nigdzie takich automatów do robienia zdjęć nie ma! Myślę ,że mogłabym postawić taki automat w jakimś sporym Centrum Handlowym lub Urzędzie Miasta jeśli na to pozwolą. Nie wiem właśnie jak to wygląda z opłatami za prowadzenie czegoś takiego i ile moge na tym zyskać. Jak wyglądają opłaty ZUS oraz VAT? Czy któs orientuje się ile mniej więcej może kosztować wynajęcie niewielkiego obszaru w Centrum Handlowym, kabina zajmuje niecały m2! Dodam ,że ten typ biznesu spodobał mi sie z prostych wzgledów, nie muszę być na miejscu przez cały czas tylko sprawdzac pare razy w tygodniu czy jest wszystko ok,,, np wymiana papieru w drukarce oraz toneru. w miedzy czasie mogę sie zając jeszcze czym innym. Liczę się również z kosztami za ewentualny serwis ,który musi być na miejscu , ale boję się większej usterki, bo to juz pewnie bedzie koszt z kosmosu...? Jeżeli ktoś ma jakiegolwiek informacje na ten temat,, zyski, straty, prowadzenie ksiazki dochodow badz ewentualnie dofinansowanie z urzedu pracy... to bardzo prosze piszcie:) Bede wdzieczna. pozdrawiam

citrix 12.04.2012 *.192.128.254.241

1

pomysl nie jest zly. Jesli nie ma to czemu nie. Kwestie cen czy pozwolen na pstawienie to trzeba sie kontaktowac z administratorami powierzchni. Jesli chodzi o ZUS, czy dotacje to informacje w internecie po wpisaniu w wyszukiwarke np. Google.pl \"dotacje na rozpoczecie dzialalnosci\", \"formy dzialalnosci gospodarczej\" czy tego typu dadza wszystko co potrzeba.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.