Forum: Gabinet kosmetyczny

01.10.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Jeżeli chodzi o wyposażenie do salonów kosmetycznych, to mogę polecić współpracę z Fitnesswell (http://fitnesswell.pl) to producent urządzeń do odchudzania i redukcji cellulitu. Mają na przykład Vacu Magic - to kapsuła z bieżnią i lampami podczerwonymi, ma uszczelniania, które umożliwiają wytworzenie próżni przez co ćwiczymy z większym obciążeniem, sprzedają też aquabike, czyli wannę z rowerkiem do wodnego treningu. Ciekawe rozwiązania.

03.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

cześć, rónież planuję franczyzę salonu kosmetycznego, ale póki co zbieram potrzebne informacje:) czy kótraś z was używa frezów motyl i mogłaby mi coś więcej o nich powiedzieć? warto czy nie? i jakiej bazy używacie pod hybrydę? po silcare szybko robią się odpryski:(

03.10.2017
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W takim gabinecie musisz teraz mieć lepiej wyposażoną łazienkę jak w domu  bo zaraz dojedzie cię sanepid. Mnie spotkał ten sam błąd. Potem wyczaiłem taką stronkę wccomplex.pl . Mają cąłe wyposażenie związane z łazienkami w lokalach, w jednej paczce na raz wszystko ;)

15.10.2017
wypowiedzi: 160
*.play-internet.pl

Prawda jest taka, że nie każdy potrafi odpowiednio zarządzać salonem. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się Akademii Versum. Tutaj https://www.akademiaversum.pl macie szczegóły. Myślę, że kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych jest idealnym rozwiązaniem. Można się sporo nauczyć i z powodzeniem taką wiedzę wykorzystać.

19.10.2017
*.ip4.wifimax.pl

Ja znam bardzo dobrą kosmetyczkę wrocław. To tak naprawdę salon urody, bo jest tu kosmetyczka i fryzjer w jednym.Robią praktycznie wszystko. Ceny w tym gabinecie są bardzo przystępne, więc na pewno będziesz zadowolona. 

19.10.2017
wypowiedzi: 10
*.dynamic.chello.pl

Ciężko o dobrego specjalistę, czy to jesli chodzi o kosmetyczkę czy innego. Na przykład aby znaleźć dobrego dentystę trzeba się ostro naszukać! Całe szczęscie na Dolnym Śląsku króluje dentysta w Wałbrzychu - Pani Urszula Stach. To prawdziwy ekspert! :)

20.10.2017
wypowiedzi: 81
*.dynamic.chello.pl

a ile kasy na to trzeba?  żona o tym myśli, wiem ze już coś ma odłożone, ale pewnie jeszcze pożyczka pozabankowa się przyda...

22.10.2017
wypowiedzi: 30
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bez wątpienia, zawsze warto coś w swoim życiu zmienić i iść na przód. Nie ma sensu ograniczać do pracy, z której nie jesteśmy zadowoleni, a własny biznes to dobre rozwiązanie. Warto zerknąć też na blog, który niedjeną wątpliwość potrafi nam rozwiać i odpowie na pytanie http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/jak-wiecej-zarabiac/. Uważam, że jest to niezbędnik i świetne źródło informacji, szczególnie o tym jak się zmotywować do samorealizacji i tak by z życia czerpać pełnymi garściami.

22.10.2017
wypowiedzi: 14
*.dynamic.chello.pl

Stosuj starą dobrą zasadę pareta i przestań marnować czas na rzeczy, które nie dowożą ci spodziewanego rezultatu. Zadbaj o to, a salon ma szanse na sukces

06.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja już danwno przestałam korzystać z gabinetów kosmetycznych, identyczne kosmetyki mogę zamówić na neness.pl i wychodzę na tym o wiele korzystniej. 

10.11.2017
wypowiedzi: 7
*.244.185.28

Gdy moja żona zakładała gabinet kosmetyczny, to wszelkie zakupu postanowiła wykonać od razu, z zaufanego źródła. RF frakcyjny mikroigłowy , lasery i urządzenia do usuwania owłosienia, a nawet te służące do usuwania tatuaży zakupiła od http://www.profi-med.eu . Zależało nam na faktycznie szerokiej ofercie, którą udało nam się stworzyć dzięki urządzeniom z oferty profi-med. :)

14.11.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Ja podchodziłem do tematu na zasadzie uprzedniego zbadania rynku. Pytałem przykładowo: opcje binarne co to jest - wpisując bezpośrednie do internetu - następnie jak nie znajdowałem to szukałem na Wikipedii, choćby i tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Opcja_binarna a dopiero na samym końcu, robiłem research i wyskakiwały mi poszczególne informacje. W ten sposób możemy ustalić, jaki biznes właściwie prowadzić.

15.11.2017
wypowiedzi: 10
*.dynamic.chello.pl

A ja z całą rozciagłością polecę Wam Panią Annę Stach - ta ortodonta Wołomin to prawdziwa specjalistka w zakresie leczenia uzębienia! Naprawdę warto! :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.