Forum: Gabinet kosmetyczny

06.03.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli marzy Ci się śnieżnobiały uśmiech i chcesz uzyskać ciekawe informacje w tym zakresie, polecam stronę bloga http://referencjeodlekarzy.pl/. Blog prezentuje również ciekawostki i porady dotyczące wielu innych kategorii związanych ze stomatologią m. in. o bolesnym ząbkowaniu, nieświeżym oddechu, witaminach, sposobach na proste zęby i wiele innych... Piękny uśmiech to zdrowie i radość życia!

07.03.2018
wypowiedzi: 6
*.static.sl-net.pl

Odzież sportowa, która jest dobra jakościowo to niestety nie jest tani wydatek. Ale wolę zapłacić raz a dobrze niż się męczyć co chwilę z zamawianie jakiś syntetycznych ciuchów.

10.03.2018
wypowiedzi: 31
*.tktelekom.pl

Ja też chciałam od zawsze otworzyć własny gabinet kosmetyczny, ale póki co musiałam skończyć odpowiednie szkoły i szkolenia. No niestety nie można rozpocząć tak sobie działalności bez żadnych papierów i wyrobionych umiejętności. Teraz jak już mam dyplom i certyfikaty, będę kontynuować moje marzenie. Zastanawiam się, gdzie warto szukać wyposażenia do takiego gabinetu kosmetycznego? Slyszałam coś o  hurotwni [url=https://cosmed24.pl/katalog/18-lasery-kosmetyczne-i-medyczne/29-frakcyjne-co2/]cosmed24[/url].  Może ktoś z was właśnie kupował wyposażenie, takie jak przykładowo laseryfrakcyjne czy fotele pedicure?

12.03.2018
wypowiedzi: 135
*.168.ipv4.supernova.orange.pl

W takim gabinecie wyposażenie musi być najwyższej jakości. Na to trzeba zwracac uwagę.

16.03.2018
wypowiedź: 1
*.208.51.154

Chciałem też mieć interes, ale nie nadążałem za planem, który wymyśliłem. Zacząłem grać w gry online i odniosłem spory sukces. Teraz i ja to moja strona toripelit, na której opowiadam o najlepszych stronach z tego tematu)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.