Forum: Gabinet kosmetyczny - beauty 22

pedzel 17.04.2012 *.77-253-7-157.adsl.inetia.pl

5

Kto z was ma już gabinet kosmetyczny/fotodepilacja? Jestem kosmetologiem i zastanawiam się nad franczyzą np. adolesense, albo Epillo. Epillo ma korzystnie niskie naklady. Może Epilo ma coś wspolnego z Beautifulskin, bo też są z Konina?

Proszę o informacje od franczyzobiorców na temat wspólpracy z w/w firmami. Moze ktoś z was ma jakieś doświadczenia? A może jakieś inne firmy mają korzystniejsze warunki dla franczyzobiorców?

Pozdrawiam,

Ela

franczyzo-prawda 17.04.2012 *.IP-109.206.193.138.skynet.net.pl

2

Witam. Jestem aktualnie zainteresowany inwestycją w salon fotodepilacji. Oceniając osobiste wrażenia co do kompetencji oraz informacje uzyskane na spotkaniach z przedstawicielami różnych konceptów, STANOWCZO i ZDECYDOWANIE odradzam NoMasVello z Wrocławia oraz BeautifulSkin z Konina. Obie firmy nastawione są wyłącznie na \"wydojenie\" franczyzobiorcy, poprzez sprzedawanie mu urządzeń i lamp po znacznie zawyżonych cenach w stosunku do cen rynkowych, a czarę goryczy przepełniają kłamstwa właścicieli/przedstawicieli co do prognozowanych zysków. Pozdrawiam przyszłych franczyzobiorców - zachowajcie zimną głowę i nie dajcie się oszukać. Cwaniaczków nie brak, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

pedzel 17.04.2012 *.77-253-7-157.adsl.inetia.pl

5

witam ponownie,

po adresie ip poznaję, że franczyzo-prawda jest z Warszawy lub okolic. Tak Ci zaszli za skórę ci z novello i beautifulskin? Novello ma wiele salonów w Warszawie, a Beautifulskin chyba tylko jeden.

Jakbym zakładała salon to na pewno nie z nimi. Maja strasznie wysokie opłaty.

pozdrawiam,

Ela

franczyzo-prawda 17.04.2012 *.IP-109.206.193.138.skynet.net.pl

2

Witam ponownie. Nikt mi nie zaszedł za skórę, jednak tępienie naciągaczy jest kwestią mojego honoru. Na Bemowie, w moich blokach, jest taki salon NoMasVello, który zawsze świeci pustkami, a od jakiegoś czasu oferuje nawet usługę wybielania zębów. Niedługo żeby się utrzymać będą pewnie jeszcze sprzedawać doładowania i zdrapki lotto, i to za pół ceny przez Groupon :)

Pozdrawiam również

Marta Suchanek 23.04.2012 *.hosted-by.fusa.be

2

Dzień dobry, pracuję na stanowisku Kierownika d/s Rozwoju w firmie Be Silky, która buduje sieć gabinetów Estetyki Twarzy i Ciała Be Silky(R). Proponuję zapoznanie się z naszą ofertą. Mamy 4 interesujące pakiety, zaopatrzamy kompleksowo w wysokiej jakośći sprzęty zgodne z aktualnymi trendami oraz kosmetyki potrzebne do wykonywania zabiegów. Sam Pakiet I gwarantuje ofertę ponad 30 zabiegów pielęgnacyjnych. Aktualnie nasza strona jest modernizowana i wkrótce będzie jej nowa odsłona więc proszę się nie sugerować jej terścią, bo jest już nieaktualna. Wyszliśmy na przeciw potrzebom rynku i wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe technologie i autorskie zabiegi, które będą dostępny TYLKO w autoryzowanych salonach Be Silky(R), także zapraszam do zapoznania się z ofertą Be Silky(R).

pedzel 24.04.2012 *.77-253-24-44.adsl.inetia.pl

5

Ja wolałabym gabinet kosmetyczny z szerszą ofertą. BeSilky to taki klon NoVello. W moim miasteczku był NoVello i upadł, jest też niedalego Beautifulskin. Byłam tam, jest super, ale oferta zabiegów ograniczona. Poznałam właściciela, który mówi, że nie wolno mu podawać informacji, ale na zwrot z inwestycji poczeka wiele lat. Myśę, że te wszystkie franczyzy fotoepilacji to pułapka. Ja wolałabym szeroki wachlarz usług, ale za rozsądną cenę. BeSilky najniższy pakiet to 90 tys netto, czyli jakieś 11o tys brutto plus koszt adaptacji i remontu. W tego rodzaju branży taka inwestycja /zakładając co najmniej 12 miesięczny czas początkowego zastoju i braku dochodu/ zwróci się dopiero po 10 latach. Konkurencja jest ogromna, a Groupony i inne portale robią resztę.

Pozdrawiam, 

Ela

Marta Suchanek 24.04.2012 *.host-188-122-4-151.finemedia.pl

2

Firma Be Silky nie jest klonem No Vello, nie dizałamy jedynie w oparciu o zabiego fotoepilacji, itp. Na chwilę obecną m.in. w Katowicach, Poznaniu działają Salony Estetyki Twarzy Be silky, a nie salony fotoepliacji. Co oznacza Salon Estetyki Twarzy i Ciała Be Silky według firmy? Otóż, oferujemy tam bardzo bogaty zakres usług bazujący na najnowszysch technologiach takich jak: kriomezoterapia, nanokoloidalna platyna, mezoterapia mikroigłowa, radiofrekwencja, kawitacja ultradźwiękowa czy zabiegi endermologii + RF + masaż mechaniczny + laser biostymulujący. Dodatkowo nadmienię, że pracujemy na kosmetykach z najwyższej półki światowej, marki Forlle\'d (www.forlle-d.com) których skład oparty jest na między innymi mikrocząsteczkowym kwasie hialuronowym, poza ta marką pracujemy w oparciu o markę Dermclar (Hiszpania) czy Sensol (włochy). Mamy blisko 60 różnych zabiegów w najbardziej zaawansowanym pakiecie. Dlatego pisałam, aby nie sugerować się treścią na stronie bo jest ona już nieaktualna, już dawno zmieniliśmy politykę działania. Uważamy tak jak Pani, że sama fotoepilacja to już przeszłość, taki salon się nie obroni, dlatego zdywersyfikowaliśmy usługi i liczba zabiegów jest naprawdę imponująca, nie wspomnę o skutecznośći w działaniu. Proszę przysłać mi wiadomość na adres marta.suchanek@be-silky.pl a wyślę Pani szczegóły. Dokładny opis co zawierają poszczególne pakiety, to sama się Pani przekona:-) Co do kosztów, to ceny pakietów wynoszą 49 000PLN - 139 000PLN netto ale uwzględniają zaopatrzeenie w sprzęty, materiały promocyjne, kosmetyki, itp. Zapraszam.

pedzel 26.04.2012 *.178-37-139-153.adsl.inetia.pl

5

Nie ma na forum nikogo kto zainwestował w jakąkolwiek siec franczyzową usług kosmetycznych? Założyłam ten wątek żeby porozmawiać z ludźmi którzy maja doswiadczenia w prowadzeniu gabinetu kosmetycznego. Odpowiedzi ludzi zajmujących się propagowaniem i rozwojem własnych sieci mnie nie interesują. Same banały żadnych konkretów. Mnie interesuje ilę można zarobić/stracić wkładając w gabinet ok. 200 tys. zł.

Jaki jest czas zwrotu z inwestycji, na jakiej podstawie taki a nie inny, może jest ktoś obecny na forum kto ma franczyzę gabinetu kosmetycznegi i opowie coś z własnego podwórka. Wydać kilkadziesiąt czy kilkaset tys. jest łatwo, ale co ze zwrotem. Właściciele sieci najczęściej bazują na sprzedaży sprzętu i kosmetyków. Co z ich doswiadczeniem. Jesli \"sieć\" ma tylko kilka gabinetów, to co taka \"sieć\" może mieć do zaproponowania oprócz pustych obietnic? Jeśli jest ktoś na forum kto ma możliwość przesłania mi przykładowych danych przepływów za 12 miesięcy, to bardzo proszę o info. Chciałabym wiarygodne dane, a nie te które posiadają właściciele sieci. Wszystkie są do siebie podobne. Niektóre nawet takie same jak u konkurencji. Przerabiam ten temat juz od wielu miesięcy. Jesli sie na coś zdecyduję, to chcę też zarabiać, a nie dorabiać innych.

Pozdrawiam,

Ela

Ron 18.05.2012 *.89-77-209-79.dynamic.chello.pl

6

<p>Droga Pani.</p>

<p>Gorąco odradzam. Aby obecnie funkcjonować na rynku kosmetycznym potrzebne jest znacznie więcej pieniędzy. Czas wyciskania pryszczy już dawno minął. Wchodzi bardzo droga technologia, drogie maszyny, lasery, endermologia, itd. Dodatkowo w kosmetyce, jak w każdym biznesie wyspecjalizowanym, podstawa to ludzie. Tymczasem większość kosmetyczek to genetyczne tłuczki. Zatrudnić należy wyłącznie osoby po kosmetologii. Niestety, to też nie gwarantuje sukcesy. Osoba w tej pracy musi cechować wysoka kultura, kontaktowość. Nie ta która sprowadza się do pieprzenia klientce za uchem ale ta która pozwoli jej kulturalnie sprzedać usługę plus kosmetyki. Dodatkowo, proszę mieć na uwadze, że jak ma Pani sklep i pinda nie przyjdzie do pracy to stanie Pani za ladą i zacznie sprzedawać towar. W usługach jest inaczej. Jak Panią wystawią to jest Pani bezradna. Proszę też mieć na uwadze, że zwrot i budowanie klienta to min. 3 lata.</p>

<p>Pozdrawiam i przestrzegam</p>

<p>Ron</p>

Julienna 07.01.2016 *.176.221.125.198

10

Gabinety kosmetyczne zawsze będą potrzebne. Sama korzystam z takich usług każdego miesiąca.

pawelpii 07.01.2016 *.afol224.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

:)

Adrianna 16.02.2016 *.abdw252.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

Jak dla mnie to przede wszystkim gabinet kosmetyczny powinien być czysty. Nie wyobrażam sobie złożonych zabiegów w miejscu, w którym jest pełno bakterii. Warto wynająć odpowiednią firmę sprzatającą.

Arteko 02.07.2016 *.public-gprs352870.centertel.pl

5

Istotne żeby w ofercie było dużo przydatnych usług. Lokalizacja ma również ogromne znaczenie.

kopera 14.11.2016 *.212.191.4.215

5

Moim zdaniem jest to niezły pomysł. Warto spróbować, zyski możesz mieć większe, niż przy pracy na własną rękę.

Anka Zych 22.12.2016 *.212.244.185.28

1

ja mam wlasny gabinet chociaż ne jest to franczyza. Ja od początku do końca chciałam mieć coś własnego. I mam kilka rad dla osób, które tak jak ja prowadzą własny gabinet kosmetyczny. Jedną z nich są kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji Eldan Cosmetics - odkryłam je już jakiś czas temu i... świetnie się sprawdzają, a klientki je uwielbiają! No i nie kosztują majątku, a mają świetny skład

Martyna90 03.02.2017 *.ip-31-131-169-153.infanet.pl

4

W Krakowie akurat konkurencja jest duża,ale pytanie, czy to się faktycznie przekłada na jakość usług ;/ bo na ceny na pewno. ;P

bonzo 22.02.2017 *.aenj164.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

a nie lepiej otworzyć coś pod własnym szyldem i pracować na swoje? Wydaje mi się że w takim biznesie jednak lepiej postawić na swoją markę. Oczywiście otworzenie biznesu wiąże się z kosztami, ale jak będziesz szukała sprzetu do gabinetu kosmetycznego to zerknij na ofertę hurtowni Mimari

Daniel DB 23.02.2017 *.160.83.30.200

41

Dzień dobry,

oferuję pomoc kredytową w sfinansowaniu franczyzy. Dzięki mojej pomocy otworzyło się 8 salonów medycyny estetycznej a 2 są w drodze.

Specjalizuję się w kredytach:

  • gotówkowych bez zabezpieczenia do 200 tys PLN
  • hipotecznych i inwestycyjnych do 30 mln PLN

Zapraszam do kontaktu

Daniel Zarzecki

533 383 003

Gus!a 18.05.2017 *.31-179-8-13.dynamic.chello.pl

73

Ja mam ekspres już odwielu lat. To dla mnie duża wygoda.

Gus!a 18.05.2017 *.31-179-8-13.dynamic.chello.pl

73

Powyższa wypowiedź miała być w innym wątku. Co do salonów - trudno się przebić...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.