Forum: Opinie - franczyza depozytowa BUTIK Your New Style - moda 114

Ostas 21.04.2012 *.djb22.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Czy są osoby, które mogą się podzielić doświadczeniami z firmą BUTIK New your style. Chdzi o franczyzę depozytową. Bardzo proszę o opinie.

jaco.o@interia.pl

Pozdrawiam.

uczestnik 22.04.2012 *.cci173.neoplus.adsl.tpnet.pl

7

Najważniesza kwestia to lokalizacja i koszty bieżące tej lokalizacji.

To biznes wymagający stosunkowo niskiej inwestycji i dlatego ewentualne zyski sa adekwatne do inwestycji.

Jak w każdym biznesie jak będziesz go osobiście pilnować i angażować się to oczywiście jest szansa na zyski (oczywiście nie licz na miliony).

Tak jak wspomniałem zaleta tego biznesu jest niska inwestycja i zerowe koszty zakupu towaru, towar cały czas jest własnością firmy butik a ty otrzymujesz po miesiącu czasu prowizję od obrotu ( wysokość tej prowizji podobny jest do tych w innych sieciach jaki nie będę pisał bo to już pewna tajemnica biznesowa ale jak ich zapytasz zapewne bez problemu otrzymasz tą informacje )

kaliczynski 22.01.2013 *.178-36-187-149.adsl.inetia.pl

1

Witam,

jakie sa wasze doświadczenia z ta siecią?

Czy może ktoś z Was napisać jaki ma średni utarg dzienny/miesięczny?

Pozdrawiam

Loka 28.09.2015 *.89.230.32.188

1

Czyżby żaden z kontrahentów nie chcialby podzielić sie wiedza w tym temacie?

4k 07.06.2016 *.157.25.166.234

4

Ja mam bardzo dużo do powiedzenia na temat tej firmy!

Przez kilka lat prowadziłam sklep Butik. Przez ich umyślne działanie zostałam zmuszona do zamknięcia sklepu, a przy okazji okradziona z moich pieniędzy. Takich osób jak ja jest dużo więcej i jestem z nimi w kontakcie.

Gdybym wiedziała wcześniej jak się zakończy współpraca, to bym 65 tys zł wyrzuciła do śmietnika i na jedno by wyszło.

4k 07.06.2016 *.157.25.166.234

4

W nawiązaniu do powyższego OSTRZEGAM wszystkich Państwa przed podpisywaniem umowy z w/w firmą. Marzenie o posiadaniu własnego sklepu Butik może się okazać ruiną finansową.

frankowicz43 15.07.2016 *.z-connecto-r.static.3s.pl

8

Butik wygląda biednie. Nie podoba mi się.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.