Forum: Firma zajmująca się odszkodowaniami - warto? 1475

Magda83 25.04.2012 *.095160202173.wroclaw.vectranet.pl

2

Witam, pisze na forum z prośbą, ponieważ rozważam przystąpienie do sieci firmy zajmującej się odszkodowaniami za słupy elektryczne. Moje pytanie w związku z tym brzmi czy ktoś z forumowiczów miał styczność badź działał/działa w czyms takim. prosiłabym o opinie czy warto pchać sie w taka współpracę? 

Z góry dziekuję za odpowiedź:)

zbrodniciel 30.04.2012 *.user-188-33-237-26.play-internet.pl

6

hmm to zależy z jaką firmą chcesz współpracować i czy tylko słupy Cię interesują czy inne odszkodowania też... rynek jest dosyć nasycony ale cały czas ma potencjał. Sam działam w odszkodowaniach ale z frimą która proponuje dopłaty do odszkodowań za pojazdy (!!) w uwaga 24 godz!! produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów i nie ma takiej konkurecnji!! jeżeli chcesz poznać szczegóły to pisz na priv a udzielę Ci wskazówek co i jak :) pozdrawiam, Rafał

Magda83 09.05.2012 *.095160202173.wroclaw.vectranet.pl

2

Dziekuję za opinię jednak nastawiłam sie już na współpracę z firmą wyspecjalizowaną w "odszkodowanianiach za słupy" i prosiłabym o opinie o firmach z którymi współpracujecie bo wiem że duzo ludzi współpracuje w tym temacie. Będe wdzieczna za opinie i pozdrawiam

Edmund Zdun 12.10.2015 *.195.205.166.153

5

Firma Odszkodowawcza Merces jest niezwykle skuteczna. Nie słyszałem jeszcze, aby przegrali jakąś sprawę. Wszystko dzięki temu że mają wiedzę i doświadczenia. Ich załoga to sami renomowani radcowie prawni i adwokaci. Cieszą się wielkim zaufaniem wielu klientów.

nati 27.05.2018 *.user-94-254-165-41.play-internet.pl

193
Warto podjąć współpracę z EuCO. Mają naprawdę dobre warunki. Moje zdanie jest takie, że najlepiej współpracować z dobrymi, znanymi na rynku firmami.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.