Forum: Firma zajmująca się odszkodowaniami - warto?

25.04.2012
wypowiedzi: 2
*.wroclaw.vectranet.pl

Witam, pisze na forum z prośbą, ponieważ rozważam przystąpienie do sieci firmy zajmującej się odszkodowaniami za słupy elektryczne. Moje pytanie w związku z tym brzmi czy ktoś z forumowiczów miał styczność badź działał/działa w czyms takim. prosiłabym o opinie czy warto pchać sie w taka współpracę? 

Z góry dziekuję za odpowiedź:)

30.04.2012
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

hmm to zależy z jaką firmą chcesz współpracować i czy tylko słupy Cię interesują czy inne odszkodowania też... rynek jest dosyć nasycony ale cały czas ma potencjał. Sam działam w odszkodowaniach ale z frimą która proponuje dopłaty do odszkodowań za pojazdy (!!) w uwaga 24 godz!! produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów i nie ma takiej konkurecnji!! jeżeli chcesz poznać szczegóły to pisz na priv a udzielę Ci wskazówek co i jak :) pozdrawiam, Rafał

09.05.2012
wypowiedzi: 2
*.wroclaw.vectranet.pl

Dziekuję za opinię jednak nastawiłam sie już na współpracę z firmą wyspecjalizowaną w "odszkodowanianiach za słupy" i prosiłabym o opinie o firmach z którymi współpracujecie bo wiem że duzo ludzi współpracuje w tym temacie. Będe wdzieczna za opinie i pozdrawiam

12.10.2015
wypowiedzi: 5
*.205.166.153

Firma Odszkodowawcza Merces jest niezwykle skuteczna. Nie słyszałem jeszcze, aby przegrali jakąś sprawę. Wszystko dzięki temu że mają wiedzę i doświadczenia. Ich załoga to sami renomowani radcowie prawni i adwokaci. Cieszą się wielkim zaufaniem wielu klientów.

31.10.2017
wypowiedzi: 7
*.196.10.135.res.pl

Firma, która jest dobra w tym co robi, jest to Kompila Odszkodowania. Działa w obrębie szkoód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, rolnych. Pomoże Ci odzyskać pieniądze, które utraciłaś w wyniku odszkodowania. Ja korzystałem z nich usług i jestem bardzo zadowolony. Ubezpieczyciel oszukał mnie na bardzo dużo pieniędzy, ale dzięki Kompili odszyskałem wszystko.

31.10.2017
wypowiedzi: 12
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W firmie z odszkodowaniami i ubezpieczeniami ważne jest, aby dobrze sprzedać swoją usługę klientowi. Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł na temat negocjacji z klientem http://www.pou.pl/jak-negocjowac-z-klientem/ . Proponuje się zapoznać z tym tematem, przyda Ci się to w Twoim biznesie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.