Forum do artykułu: Kwiatoteka rusza na łowy

15.05.2012
wypowiedzi: 2
*.188.198.16

Najgorsza kwiaciarnia z jakiej korzystałam.

15.05.2012
wypowiedzi: 2
*.188.198.16

Kwiaciarnia w Szczecinie jest niestety najgorszą kwiaciarnią z której miałam okazję korzystać. Mam nadzieję, że pozostałe kwiaciarnie tej sieci lepiej podchodzą do klienta. Ja niestety więcej już nie skorzystam z usług tej sieci.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.