Forum: Leasing Experts

17.05.2012
wypowiedzi: 2
*.085.c95.petrotel.pl

Witam, mam pytanko odłącznie firmy Leasing Experts, czy ktoś z Was miał bądź ma doczynienia? Co sądzicie o tej firmie? Warto czy lepiej sobie odpuścić? Jestem zainteresowany pośrednictwem leasingowym, mam znajomych prowadzących biura rachunkowe, pracujących w działach sprzedaży salonów motocyklowych i samochodowych oraz komisach samochodowych a więc potencjalny rynek zbytu powinien być / jak się oczywiście trochę zachęci te osoby/, tylko czy warto działać z ramienia tej firmy czy próbować samemu podpisać umowy z firmami leasingowymi i bankami, jeśli tak to jakimi? Bo wiem, że Ci ostatni za bardzo już nie chcą się wiązać z małymi pośrednikami..Prezes Leasing Experta jakiś taki cwaniakowaty :-) na zdjęciach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.