Forum: Własny biznes z małym kapitałem

07.02.2018
wypowiedzi: 4
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chciałbym przedstawić idealny biznes bez wkładu własnego. Firma „abc na kołach" daje  możliwość stworzenia własnego sklepu. Sklep różni się od innych tym, że jest mobilny. Sklep na kołach to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią być niezależne, chcą się rozwijać w branży handlowej, oraz znają tereny oddalone od miast. Najciekawsze jest to, że nie trzeba przy tym nic inwestować, firma zapewnia: specjalistyczne auto-sklep, paliwo, towar, oraz pomoc przez cały czas. Zainteresowany? Zajrzyj proszę na naszą stronę internetową i przekonaj się w jak łatwy sposób można rozkręcić ciekawy biznes na wsi: http://www.abcnakolach.pl/ lub skontaktuj się telefonicznie: 507 010 084.

08.02.2018
wypowiedzi: 3
*.244.185.28

Skoro tak podpytujecie, to ja opowiem o swoim biznesie.  Prowadzę samoobsługowy punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam. Plusem w tym biznesie jest to, że nie trzeba do niego jakiegoś specjalnie dużego miejsca, można taki odkurzacz postawić nawet przy sklepie spożywczym, stacji benzynowej czy własnym podwórku. U mnie sprawdza się ta trzecia opcja. Na początku zainwestowałem oczywiście w reklamę żeby ludzie wiedzieli, że u mnie mogą z takiej usługi skorzystać, ale potem poszło jak po maśle. Pranie za pomocą pary jest niezwykle skuteczne, hipoalergiczne i łatwe, nic więc dziwnego, że jest na to popyt w obecnych czasach

08.02.2018
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

Serio? Jakoś sobie nie wyobrażam takiego sposobu prowadzenia biznesu.

14.02.2018
wypowiedź: 1
*.nette.pl

Ja zdecydowanie polecam otworzenie własnego biznesu. Franczyza jest ok, ma swoje wady i zalety. Ale firma oparta na własnej marce i strategii zapewni lepszą kontrolę i dochody.

Jak ktoś nie ma pomysłu na biznes to może znaleźć tutaj: pomyslynabiznes.org.pl/pomysl-na-biznes To jest niezły poradnik dla osób szukających własnego pomysłu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.