Forum: Własny biznes z małym kapitałem

16.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Moim zdaniem zawsze można pójśc w zakłady hazardowe. Coraz więcej takich biznesów w widzę.To tani biznes-wystarczy parę automatów lub małe biuro.

18.12.2016
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Dużo ludzi inwestuje w nieruchomości. Popatrz na to z tej strony - np. kupujesz nowe mieszkanie w krakowie i wynajmujesz za dobre pieniądze. 2 ważne sprawy : 1 musisz wybrać duże miasto (nie daj się skusić cenami w mniejszych), 2. pomyśl o lokalizacji - poczytaj w internecie o inwestycjach i opiniach innych ludzi. powodzenia

21.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Można sprzedawać zestawy meblowe np. narożniki, regały, komody itp. Na pewno będzie dużo osób chętnych do kupna.

22.12.2016
wypowiedzi: 7
*.icpnet.pl

Oferujemy system franczyzowy, dzięki któremu inwestor otrzymuje wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu i prowadzeniu salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Cieszą się one coraz większym uznaniem na rynku, gdyż, w przeciwieństwie do gipsowo-kartonowych, montuje się je szybciej i wyglądają bardziej efektownie.

zdjęcia: facebook.com/ALTEZA-sufity-napinane-1419846498250168/photos/

28.12.2016
wypowiedź: 1
*.30.124.214

Jest kilka możliwości z niewielką kasą na biznes, ale po pierwsze trzeba zainwestować własny czas ( a to nie jest darmo ) i sporo wiedzy. Sklep internetowy - nie jest złą opcją, postawienie i skonfigurowanie sklepu choćby na woocommerce to niech będzie 2-3 dni mocnej spinki i gotowe, można działać, jak nie potrafisz sam koszty zlecenia stworzenia sklepu nie są jakieś astronomiczne ( zdarzają się jednak inwestycje pięcio cyfrowe ), jak już ten sklep jest, to trzeba to wypozycjonować, nie ma innej drogi. Jesli ktoś wie jak to robic trochę oszczędzi ;) , jednak to niekończąca się kreatywna praca. Zarabiać można też na stworzonych portalach internetowych, tematyka dowolna, najważniejsze treści - jeśli portal stworzony dla czytelnika o tematyce przeróżnej choćby o loftach, lub zaplecze, które ma inną rolę do spełnienia. 

30.12.2016
wypowiedzi: 16
*.133.212.157.78.bain.com

Można się postarać o większe pieniądze, które dadzą nam na pewno o wiele lepsze perspektywy na rózwój naszego biznesu Możliwości jest sporo. Możemy pozyskać dofinansowanie za pomocą:

dotacji z unii europejskiej

dotacji z urzędu pracy

Albo poprzez kredyt dla firmy . Na forum kredytowym znajduje się szeroki temat o tym jaki bank ma najkorzystniejszy kredyt dla firmy:

http://www.forum-kredytowe.pl/f128/najlepszy-kredyt-dla-firm-jaki-bank-wybrac-93591.html

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Salon kosmetyczny :) A żeby zdobyć pieniądze na biznes warto czytać. Mi mocno pomogła 1 książka "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" :)

24.01.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji dotyczącej rozwijania własnej firmy należy sprawdzić rynek, na który chcemy wejść i konkurencję. Może nam to pomóc w zwiększeniu sprzedaży danego produktu albo przestrzec o bardzo dużym ryzyku, ponieważ np jest na to słaby zbyt lokalnie. Na rynku mamy teraz dużą liczbę firm, badania rynku przydadzą się w podejmowaniu różnych decyzji i ustalaniu cen konkurencyjnych. Podczas zakładania działalności korzystałam z usług https://quantify.pl/ . Pomogło mi to w rozeznaniu się w rynku i konkurencji, dzięki czemu uniknęłam kilku błędów

24.01.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

Jakiś czas temu zakładałam firmę pod swoją działalność kosmetyczną. Zleciłam badania konkurencji firmie https://quantify.pl/ , aby móc stwierdzić jakie ceny trzyma konkurencja i na jakim poziomie oferują produkty. Inwestycja w taką analizę bardzo się przydała i szybko zwróciła. Pozwoliła mi na przeprowadzenie kampanii marketingowej promującej usługi i produkty w konkurencyjnych cenach. Warto zlecać takie badania aby poznać specyfikę rynku, na który chce się wejśc z produktem

26.01.2017
wypowiedzi: 7
*.icpnet.pl

SUFITY NAPINANE

Oferujemy system franczyzowy, dzięki któremu inwestor otrzymuje wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu i prowadzeniu salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Cieszą się one coraz większym uznaniem na rynku, gdyż, w przeciwieństwie do gipsowo-kartonowych, montuje się je szybciej i wyglądają bardziej efektownie.

zdjęcia: https://www.facebook.com/ALTEZA-sufity-napinane-1419846498250168/photos/

13.02.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam Aby stworzyć własną firmę od podstaw trzeba mieć w dzisiejszych czasach naprawdę dużo pieniedzy.Opłaca się zatem nawiązać współpracę z firmą która zrobi to za nas.Stajemy się współpracownikami biznesowymi i otrzymujemy: pełen dostęp do produktów,reklamy,kanałów dystrybucji,bezpłatnych szkoleń ,webinarów ,programów motywacyjnych  itd..Pracujemy na własny rachunek bez podpisywania weksli i zobowiazań finansowych.Niczym nie ryzykujemy..Branża - produkty szybkozbywalne.

Chętnie udzielę dalszych informacji   n.plawnicka@poczta.onet.pl

15.02.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Mam podobny pomysł. Niedawno skończyłam szkołe charakteryzacji i efektów specjalnych: http://www.dziewulscy.pl/o-szkole/, nie chce rezygnowac z obecnej pracy ale powoli chce rozwijać własną firmę świadczącą usłuchi charakteryzacji. Czy ktos sie orientuje ile potrzebuję mieć na start takiej firmy?

27.02.2017
*.172.86.22

Znalezienie odpowiedniego oprogramowania do projektowania i wydruku etykiet nie musi być trudne. Systemy znakowania żywności X-PRINTI to zaawansowane oprogramowanie, które umożliwia projektowanie, wydruk oraz nieograniczone edytowanie etykiet produktów. Program został podzielony na moduły, a całość jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze. Możliwe jest projektowanie etykiet, wprowadzanie nowych produktów, a także drukowanie etykiet.

20.04.2017
wypowiedzi: 6
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie uważam, aby tego typu biznes najbardziej będzie się opłacał. Tym bardziej, że teraz weszła ustawa antyhazardowa. Większe pieniądzę może przynieść Ci duża firma, która np coś produkuje. Możesz wymyśleć, co chcesz sprzedawać np w Polsce. Ta firma zrobi Ci swietne linie produkcyjne :) http://www.lgms.pl

27.04.2017
wypowiedzi: 14
*.88.ipv4.supernova.orange.pl

wiecie co a ja się zastanawiam nad giełdą i inwestowaniem tam. Co o tym myślicie, nie jest jakieś wielkie ryzyko bo zawsze można ustawić ten próg https://www.tms.pl/stop-loss , także mamy pewność że nie wszsytko stracimy. Wiadomo wiedza jest potrzebna, ale jak w każdej branży. Ktoś próbował? 

08.05.2017
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Słuchajcie ja z podobnym problemem - prowadzę w małej miejscowości sklep stacjonarny z obsługą zamówień przez internet. Mam w związku z tym dużo małych przelewów i rachunków do rozlicznenia . Czy moglibyście mi poradzić jakiś program do analizy danych dla firmy z małym budżetem? 

14.05.2017
*.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem ciekawym biznesem , o stosunkowo niskiem wkładzie własnym jest agencja marketingu internetowego. Mam znajomego związanego z //greytree.pl/ i bardzo chwali sobie tę pracę. Zainteresowanie klientów wciąż rośnie. Na początku potrzebował jedynie komputer i dostęp do internetu. Teraz świadczy uslugi dla klientów z całego świata. 

18.05.2017
*.dynamic.chello.pl

Można pójść początkowo w prosty freelancing i dobry adres wirtualny wrocław jest świetny miastem do czegoś takiego bo znam sporo osób, które po prostu są freelancerami i naprawdę dobrze im to wychodzi. Oczywiście trzeba znaleźć swoją niszę i mieć pewność, że jest na to zapotrzebowanie

25.05.2017
wypowiedzi: 29
*.jmdi.pl

Według mnie prowadząc biznes należy przede wszystkim zadbać o komfortowe warunki dla pracowników, bo to przecież dzięki ich pracy nasza firma może się rozwijać. Podsyłam ciekawy artykuł do poczytania na ten temat http://ordirrigation.com/co-powinnismy-zapewnic-kazdemu-pracownikowi/.

10.07.2017
wypowiedzi: 26
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nie musi być pomysł na docelowy biznes, ale coś, co przyniesie Ci dodatkową gotowkę (chociaż u mnie okazał się to być naprawdę bardzo rentowny pomysł). Ale jesli zależy Ci żeby ta dodatkowo działalność nie zabierała CI dużo czasu i żebyś nadal mógł pracowac w banku, to moze myjnia parowa (ja moge polecić bardzo dobrą z green steam)? Taka myjnia nie zabiera dużo czasu. Klienci sami z niej korzystają, a Tobie wpadają do kieszeni pieniadze. Można ja postawic na podwórku lub dogadac się z jakims przedsiebiorcą i wykorzystać przestrzeń koło jego przedsiębiorstwa. Wbrew pozorom klientów na takie usługi jest mnóstwo!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.