Forum: Własny biznes z małym kapitałem

16.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Moim zdaniem zawsze można pójśc w zakłady hazardowe. Coraz więcej takich biznesów w widzę.To tani biznes-wystarczy parę automatów lub małe biuro.

18.12.2016
wypowiedzi: 6
*.dynamic.chello.pl

Dużo ludzi inwestuje w nieruchomości. Popatrz na to z tej strony - np. kupujesz nowe mieszkanie w krakowie i wynajmujesz za dobre pieniądze. 2 ważne sprawy : 1 musisz wybrać duże miasto (nie daj się skusić cenami w mniejszych), 2. pomyśl o lokalizacji - poczytaj w internecie o inwestycjach i opiniach innych ludzi. powodzenia

21.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Można sprzedawać zestawy meblowe np. narożniki, regały, komody itp. Na pewno będzie dużo osób chętnych do kupna.

22.12.2016
wypowiedzi: 5
*.icpnet.pl

Oferujemy system franczyzowy, dzięki któremu inwestor otrzymuje wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu i prowadzeniu salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Cieszą się one coraz większym uznaniem na rynku, gdyż, w przeciwieństwie do gipsowo-kartonowych, montuje się je szybciej i wyglądają bardziej efektownie.

zdjęcia: facebook.com/ALTEZA-sufity-napinane-1419846498250168/photos/

28.12.2016
wypowiedź: 1
*.30.124.214

Jest kilka możliwości z niewielką kasą na biznes, ale po pierwsze trzeba zainwestować własny czas ( a to nie jest darmo ) i sporo wiedzy. Sklep internetowy - nie jest złą opcją, postawienie i skonfigurowanie sklepu choćby na woocommerce to niech będzie 2-3 dni mocnej spinki i gotowe, można działać, jak nie potrafisz sam koszty zlecenia stworzenia sklepu nie są jakieś astronomiczne ( zdarzają się jednak inwestycje pięcio cyfrowe ), jak już ten sklep jest, to trzeba to wypozycjonować, nie ma innej drogi. Jesli ktoś wie jak to robic trochę oszczędzi ;) , jednak to niekończąca się kreatywna praca. Zarabiać można też na stworzonych portalach internetowych, tematyka dowolna, najważniejsze treści - jeśli portal stworzony dla czytelnika o tematyce przeróżnej choćby o loftach, lub zaplecze, które ma inną rolę do spełnienia. 

30.12.2016
wypowiedzi: 12
*.133.212.157.78.bain.com

Można się postarać o większe pieniądze, które dadzą nam na pewno o wiele lepsze perspektywy na rózwój naszego biznesu Możliwości jest sporo. Możemy pozyskać dofinansowanie za pomocą:

dotacji z unii europejskiej

dotacji z urzędu pracy

Albo poprzez kredyt dla firmy . Na forum kredytowym znajduje się szeroki temat o tym jaki bank ma najkorzystniejszy kredyt dla firmy:

http://www.forum-kredytowe.pl/f128/najlepszy-kredyt-dla-firm-jaki-bank-wybrac-93591.html

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Salon kosmetyczny :) A żeby zdobyć pieniądze na biznes warto czytać. Mi mocno pomogła 1 książka "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" :)

24.01.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji dotyczącej rozwijania własnej firmy należy sprawdzić rynek, na który chcemy wejść i konkurencję. Może nam to pomóc w zwiększeniu sprzedaży danego produktu albo przestrzec o bardzo dużym ryzyku, ponieważ np jest na to słaby zbyt lokalnie. Na rynku mamy teraz dużą liczbę firm, badania rynku przydadzą się w podejmowaniu różnych decyzji i ustalaniu cen konkurencyjnych. Podczas zakładania działalności korzystałam z usług https://quantify.pl/ . Pomogło mi to w rozeznaniu się w rynku i konkurencji, dzięki czemu uniknęłam kilku błędów

24.01.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

Jakiś czas temu zakładałam firmę pod swoją działalność kosmetyczną. Zleciłam badania konkurencji firmie https://quantify.pl/ , aby móc stwierdzić jakie ceny trzyma konkurencja i na jakim poziomie oferują produkty. Inwestycja w taką analizę bardzo się przydała i szybko zwróciła. Pozwoliła mi na przeprowadzenie kampanii marketingowej promującej usługi i produkty w konkurencyjnych cenach. Warto zlecać takie badania aby poznać specyfikę rynku, na który chce się wejśc z produktem

26.01.2017
wypowiedzi: 5
*.icpnet.pl

SUFITY NAPINANE

Oferujemy system franczyzowy, dzięki któremu inwestor otrzymuje wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu i prowadzeniu salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Cieszą się one coraz większym uznaniem na rynku, gdyż, w przeciwieństwie do gipsowo-kartonowych, montuje się je szybciej i wyglądają bardziej efektownie.

zdjęcia: https://www.facebook.com/ALTEZA-sufity-napinane-1419846498250168/photos/

13.02.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam Aby stworzyć własną firmę od podstaw trzeba mieć w dzisiejszych czasach naprawdę dużo pieniedzy.Opłaca się zatem nawiązać współpracę z firmą która zrobi to za nas.Stajemy się współpracownikami biznesowymi i otrzymujemy: pełen dostęp do produktów,reklamy,kanałów dystrybucji,bezpłatnych szkoleń ,webinarów ,programów motywacyjnych  itd..Pracujemy na własny rachunek bez podpisywania weksli i zobowiazań finansowych.Niczym nie ryzykujemy..Branża - produkty szybkozbywalne.

Chętnie udzielę dalszych informacji   n.plawnicka@poczta.onet.pl

15.02.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Mam podobny pomysł. Niedawno skończyłam szkołe charakteryzacji i efektów specjalnych: http://www.dziewulscy.pl/o-szkole/, nie chce rezygnowac z obecnej pracy ale powoli chce rozwijać własną firmę świadczącą usłuchi charakteryzacji. Czy ktos sie orientuje ile potrzebuję mieć na start takiej firmy?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.