Forum: Własny biznes z małym kapitałem

24.07.2017
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Nie zawsze jest tak jak piszesz. Czasem można rozkręcić biznes z tak niewielkimi pieniędzmi, że można powiedzieć że wacale ich nie potrzeba. Ale wiadomo, coś za coś... trzeba wtedy dużo pracy :)

Ja bym proponował założenie sklepu internetowego, wkład prawie żaden, sklep można mieć gratis, domena i serwer na start to mała kasa... a towar. Można się dogadać :)

24.07.2017
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Jeszcze w kwesti tego co pisałem wcześniej... po towar udaj siędo hurtowni JIXSTAR

Wierzę że się z nimi dogadasz :)

28.07.2017
wypowiedzi: 138
*.play-internet.pl

Tutaj http://magazynfakty.pl warto zaglądać i śledzić bieżące informacje na temat tego co się dzieje w gospodarce. Jest to bardzo istotne. W ten sposób można zyskać przewagę na rynku i mieć świadomość jakie inwestycje są najbardziej opłacalne.

31.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mogę polecić tę stronę http://noborder.org.pl do śledzenia informacji gospodarczych. Ja korzystam praktycznie już tylko z niej.

10.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może jakiś sklep z prezentami czy gadżetami? Nie wymaga wielkiego wkładu, a może całkiem nieźle się sprawdzić. Na przykład coś w tym stylu: https://www.forhim.pl/

Myślę, że to może być całkiem niezłe rozwiązanie.

15.08.2017
wypowiedzi: 3
*.naszasiec.net

kochani czy ktoś z was był może na szkoleniu dla cukierników np z http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/kategorie/szkolenia/ poszukuję opinii o tego typu szkoleniach i infomacji co warto wybrać, bo chciałabym się dokształcić w temacie cukiernictwa :)  

18.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Jest coś takiego jak [url=http://spolka.org/]rejestracja gotowych spółek[/url] poczytaj o tym może akurat takie rozwiązanie Ci spasuje. Moim zdaniem warto się zainteresować bo widzę że coraz więcej osób z tego korzysta. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.