Forum: Własny biznes z małym kapitałem

04.10.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Zaczęłabym od e-sklepu, w szczególności jeśli kiedyś brałeś pod uwagę prowadzenie własnego stacjonarnego punktu. Ciekawy asortyment, reklama na social mediach we własnym zakresie powinny sprawić, że systematycznie Twój biznes będzie się rozwijał. Warto też zadbać o dobrą platformę sprzedażową - taką jak od http://www.interfeo.com . Dobra platforma znacznie ułatwi Ci wdrożenie się w prowadzenie takiego biznesu, zachęci klientów swoją funkcjonalnością, ułątwi zarządzanie wysyłkami, stanem magazynu itd. 

04.10.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic-ra-12.vectranet.pl

To Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie dałoby się zarobić. Ja już kilka lat temu ruszyłam z moją firmą. Wszyscy na początku się śmiali i uważali, że to nie wypali, dziś siedzą cicho. Biznes idzie dobrze, bo wkładam w niego serce i ciągle się dokształam. 
Teraz np. wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.

05.10.2017
wypowiedzi: 3
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może jest to szalony pomysł i bardzo kosztowny, ale na pewno ma potencjał. Chcę rozpocząć działalność hotelarską w rozwijającym się turystycznym mieście. Pomysł jest dość nietypowy, ale nie będę nic zdradzać. :P Z odpowiednim podejściem i do tego program hotelowy CHART http://www.chart.pl/ myślę, że się uda. Trzymajcie kciuki! :D

13.10.2017
wypowiedzi: 22
*.rdns.ukservers.com

Z tego co wiem to jest kilka prywatnych firm, które udzielają pożyczek pozabankowych. Firmy, które mają już pewną renomę i co najważniejsze nie oferują aż tak wysokliego oprocentowania to:

boss pożyczka

aforti finanse

czy też Zaplo

Pamiętajcie,ze w ich przypadku jest również mozliwośc negocjowania wysokości oprocentowania (szczegolnie jeśli bierzemy kredyt na wyższą kwotę). Więcej informacji możecie poczytać na tej stronie: http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/

14.10.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

Generalnie nie ma prostych biznesów, a prowadzenie go wieczorowo to żart jeżeli chce się na nim zarabiać. Lepiej sobie odpuść jeżeli nie zamierzasz robić przy tym na dwa etaty. Taka jest rzeczyswistość nawet przy tych prosperujących biznesach. Ja mam sklep odzieżowy w internecie - https://creestyle.pl . Pracy jest tyle, że jeszcze nigdy nie mogłem sobie powiedzieć że nic więcej do roboty nie ma i mogę sobie darować.

Nawet jeżeli trafisz czego Ci życzę, żeby to rozruszać czeka na Ciebie ogrom pracy.

16.10.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś z was był na dzisiejszym wydarzeniu organizowanym w Łodzi? Mi się bardzo podobało Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. 

17.10.2017
wypowiedzi: 118
*.172.245.145

Zauważcie pewną rzecz - otóż powoli ale sukcesywnie kończy się handel tradycyjny. Mam tutaj na myśli zarówno odzież, gadżety, obówie oraz inne jak narzędzia, części motoryzacyjne itd.

Oznacza to konieczność szybkiego przebranżowienia się.

Handel internetowy jest wspierany przez różnego rodzaju instytucje bankowe i pozabankowe - np opcja z chargeback czy możliwość realizowania zakupów na szybkie raty. Ich dostępność jest niezwykle szeroka o czym można przekonać się wchodząc np tutaj https://moneystore.pl/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.