Forum: Własny biznes z małym kapitałem

12.01.2018
wypowiedzi: 14
*.zabrze.vectranet.pl

Jeśli Twój biznes ma przynosić zyski, musisz wiedzieć jak odpowiednio zarządzać finansami w firmie. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek na ten temat: http://biznesowa24.pl/5-porad-jak-zarzadzac-finansami-firmy/ Mam nadzieję, że się przyda

12.01.2018
wypowiedzi: 4
*.106.159.97

Chyba dobrym pomysłem będzie założenie sklepu internetowego. Nie trzeba inwestować w lokal, więc jest to rozwiazanie znacznie tańsze niż tradycyjny punkt handlowy. Mi się podoba na przykład ten sklep i rozważam opcję otworzenia podobnego, równiez ukierunkowanego na odzież damską: https://borika.pl/butik

14.01.2018
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

trudno doradzać komuś jaki rodzaj firmy może prowadzić. Wszystko zależy jakie ma kto umiejęności. Jeśli ktoś nie umie gotować to nie założy restauracji czy kawiarni chyba że zna bardzo dobrego kucharza ale wtedy dochodzi koszt pensji pracownika.

Moi znajomi zamują się odnawianiem mebli z czasów PRL. Firmę swoją prowadzą na terenie Warszawy i mają zamówienia na 2 miesiące do przodu. Na początku każdy im to odradzał że nie będzie rynku zbytu ale nie poddali się. Przez kilka pierwszych miesięcy dokładali do interesu ale po pewnym czasie zaskoczyło coś i zaczeło pojawiać się coraz więcej chętnych na ich usługi

19.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przede wszysktim trzeba jechać do kraju gdzie wspierają jakieś nowe biznesy i pomysły a nie w Polsce, bierzesz WIZACENTER i lecisz gdzieś w interesach gdzie przyjmie się właśnie nasz biznes i dostaniemy odpowiednie pieniądze na rozkręcenie. 

20.01.2018
wypowiedzi: 4
*.olsztyn.vectranet.pl

Moim zdaniem najlepiej postawić na jakiś biznes internetowy. Ja właśnie jestem na etapie tworzenia, takiego przedsięwzięcia. Mam już oprogramowanie i część sprzętu jeszcze tylko muszę kupić modem. Zastanawiam się czy sprzęt cisco catalyst z https://sklep.comel-it.com/catalyst-2950_870 poradzi sobie z obsługą małego sklepu internetowego.

21.01.2018
wypowiedzi: 37
*.supermedia.pl

Jeśli kapitał jest niewystarczający, można spróbować pozyskać inwestowa, który będzie wspierał rozwój firmy. Działalnością inwestycyjną zajmuje się Blue Oak Advisory - doświadczona, kompetentna i rzetelna firma. Pomogli już wielu przedsiębiorstwom. Może więc warto zorientować się co mają do zaoferowania? Znajdziecie ich pod linkiem [url]http://blueoak.pl/uslugi/dzialalnosc_inwestycyjna[/url].

21.01.2018
wypowiedzi: 8
*.cable.smsnet.pl

Niezależnie od tego, na założenie jakiego typu firmy się zdecydujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w program przy pomocy którego moglibyśmy wystawiać naszym kontrahentom faktury, rozliczać się z nimi. Najlepiej, zdecydować się na program oferowany przez https://faktura.pl/ gdyż istnieje możliwość jego bezpłatnego wypróbowania.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.