Forum: Własny biznes z małym kapitałem 1475

Damiano18 01.07.2014 *.public-gprs458072.centertel.pl

8

Pewnie, tylko trzeba mieć do tego dryg ;)

aktywa 02.07.2014 *.abue215.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

wlasny biznes z malym kapitalem? Mam rozwiazanie dla wszystkich. powstala nowa platforma edukacyjno-rozwojowo-biznesowa , ktora umozliwia kazdemu praktycznie bezkosztowo  zbudowac stale pasywne dochody . Ze wzgledu na zlozonosc calego przedsiewziecia nie jestem wstanie opisac tego systemu. zainteresowanym moge przeslac nagranie opisujace dokladnie cala platforme. 

To zupelna nowosc w Polscce wiec warto teraz zapoznac sie i dolaczyc...jesli chcesz wreszcie przestac byc zaleznym od etatu..

paula123 02.07.2014 *.77-255-92-94.adsl.inetia.pl

1

A ja polecam nową sięc Ship Center . Znieśli koszty inwestycji, jestem nowym użytkownikiem i właśnie z nimi rozmawiam na temat współpracy.

Delios 09.07.2014 *.ak120.itcomp.pl

1

Niestety konkurencja jest i będzie, tak to już jest w biznesie. Ale dzięki temu przynajmniej poszczególne formy się rozwijają. Sam ostatnio myślałem nad jakimś biznesem i bardziej jestem przekonany do tego w internecie, bo to też jest potężny rynek zbytu. Trudno jest wystartować, muszę jeszcze pomyśleć jak się zareklamować. Znalazłem wiele stronek, teraz robię szkolenie jakubfrankiewicz.eu/produkt/intensywny-kurs-obslugi-woocommerce/ i zobaczymy co mi z tego wyjdzie.  :/.

Marcin33 11.07.2014 *.router.webino.pl

2

Również uważam, że firma finansowa będzie najepszym rozwiązaniem

bart10 15.07.2014 *.chomsky.torservers.net

5

Chyba trochę ciężko Ci będzie pogodzić pracęna etacie z prowadzeniem własnej firmy. Albo jedno albo drugie.

Damiano18 16.07.2014 *.apn-46-76-81-122.dynamic.gprs.plus.pl

8

Ja na twoim miejscu poszedłbym jednak w kierunku bardziej dochodowego biznesu, w dzisiejszych czasach najwięcej zarobisz w branży transportowej, niestety takie są realia. Polecam przeczytać ciekawy poradnik [url=http://toczytam.pl/jak-zalozyc-firme-transportowa-w-polsce-od-czego-zaczac/]jak założyć firmę transportową w polsce od czego zacząć[/url]. Dużo się dowiemy po lekturze :)) Oczywiście bankowość też jest dobrą opcją, niestety nie ma takiego zapotrzebowania na kolejne działalności ;)

Damiano18 16.07.2014 *.apn-46-76-81-122.dynamic.gprs.plus.pl

8

O, niestety link nie zadziałał :( dlaczego niektórym działa a mi nie działa ?

slawka 05.08.2014 *.worf.pulsedmedia.com

4
Gdyby wszystko byłoby takie proste i taki biznes by istniał to każdy zostałby przedsiębiorcą. Pomysł jest zupełnie nierealny.

london36 05.08.2014 *.cns215.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

firma transportowa może przynieść ci zysk ale tylko kiedy będziesz nieuczciwy wobec pracowników, więc powodzenia

GAJA 11.08.2014 *.89-70-7-22.dynamic.chello.pl

15

Witam,

Prowadzę Punkt franczyzowy branża grzewcza i szukam dodatkowego biznesu coś uzupełniającego, np. panele podłogowe...itp

Zgóry dziekuję za wsparcie.

Pozdrawiam

Julia Mroczek 26.11.2014 *.176.221.121.209

51

A moim zdaniem warto jest spróbować swoch sił. Jeśłi ma się dobry pomysł to można osiągnąć sukces nawet w małym mieście.

Poza tym w sieci można znaleźć wiele uławień dla początkujących pracodawców. Polecam przetestować sobie elektroniczny podpis:

https://eurocert.pl/ - można go zamówić z tej strony. Dzięki niemu wiele rzeczy można załatwić bez wychodzenia z domu. Nawet założyć firmę jeśli jesteśmy sprytni.

mariafilar 28.11.2014 *.178.180.67.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1

a może myjnie parowe? ja zaryzykowałam w franczyze Ecomyjni oddział krakowski, w sumie uważam to za dobry pomysł na biznes bo myjnie parowe są coraz bardziej popularne. Myslimy więcej o ekologii stąd się to bierze.JAk na razie po 2 miesiącach jestem zadowolona, dostałam dobrej klasy maszyny parowe, interes puki co sie kręci http://maszynyparowe.com/

Malina Nowacka 29.12.2014 *.hdc130.internetdsl.tpnet.pl

1

Jeżeli biznes z małym kapitałem, to polecam Wam rozważenie zakupu pawilonu handlowego, w którym będziecie mogli prowadzić swoją działalność. Jest to jednorazowy wydatek, ale z doświadczenia wiem, że warto w taki pawilon zainwestować. Sama zamówiłam kontener na stronie ramal.eu i jestem bardzo zadowolona. Mają oni nowoczesne kontenery, które nie dość, że są praktyczne, to świetnie wyglądają! Takie obiekty przyciągają klientów, wierzcie mi albo jeszcze lepiej, przekonajcie się sami :)

lenny 06.01.2015 *.efv124.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Pawilon to tez jest w sumie dobry pomysł. Ja z kolei kilka lat temu zainwestowałem w hale magazynową, w której prowadzę teraz własną działalność i jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji, jest to bardzo opłacalna branża. Postawienie takiej hali to też nie jest aż tak duży koszt, jakby mogło się wydawać, poza tym takie hale stawia się bardzo szybko, bo w około miesiąc. Nie wiem, jak to wygląda w innych firmach, ale ja współpracowałem z firmą Amwin i wszystko poszło szybko i sprawnie. Na pewno nie żałuję, że wybudowałem swoją halę, bo nawet jeśli zakończę swoją działalność, to i tak jako właściciel będę mógł tą halę wynajmować, co też mi się opłaci.

SpeedPak.net 13.01.2015 *.user-94-254-208-200.play-internet.pl

9

witam,

ja prowadze punkty nadawania paczek kurierem, temat bardzo prosty i nie wymaga duzego wkladu finansowego.Polecam i zapraszam

agnes26 14.01.2015 *.gw155.64k.pl

2

ja chętnie podziele się pomysłem na biznes z małym wkładem tj 5 tys zł , można go robić własnie po godzinach nie rezygnując z pracy na etacie przychody rzędu 10-15 tys miesiecznie.... zaiteresowanym zostawiam kontakt maly39@op.pl LEGALNY BIZNES :-)

Krzysia Drochojowska 20.01.2015 *.85-222-55-249.dynamic.chello.pl

13

Mam znajomą, która skończyła kurs masażu. Ten kurs był dofinansowany, więc nie ponosiła kosztów. Teraz masuje u siebie w dimu i u klientów. Zainwestowała w stół do masażu i zarejestrowała się na stronie, gdzie udostępnia swój grafik klientom, żeby mogli zapisywac sie na masaż.

Helena28 23.01.2015 *.host-195-189-88-70.net-bis.eu

9

A taki początkujący biznes też może w coś inwestować?nie wiem czy np. złote sztaby to dobra lokata na start?

afaktury 07.02.2015 *.host-176-221-120-146.dynamic.mm.pl

10

Na złoto małe kwoty nie wystarczą. Może sklep internetowy w modelu dropshipping. Taki sklep wielkich nakładów finansowych nie potrzebuje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.