Forum: Noclegi dla firm - czy warto?

20.05.2012
wypowiedź: 1
*.internetia.net.pl

Witam,

Słyszałam o pewnym pomyśle dotyczącym franczyzy firmy która wynajmuje lokale dla pracowników. Czy ktoś coś słyszał, jestem ciekawa Waszych opinii, czyt warto ! będę wdzieczna za posty.

Pozdrawiam,

Elwira

06.07.2015
wypowiedzi: 27
*.24.net.pl

W moim przypadku noclegi tego typu przypadły na Hotel Lech - http://www.hotel-lech.poznan.pl - trzeba spełnić pewne estetyczne wymogi i jest to bardzo dobrze wyposażony jeżeli chodzi o pokoje. 

08.07.2015
wypowiedzi: 21
*.dynamic.gprs.plus.pl

ale chodzi o taki nocleg zwiazany z dluzszymi wyjazdami np. delegacje czy jakies wyjazdy integracyjne?

20.08.2015
wypowiedzi: 26
*.ists.pl

Słyszałem o czymś takim jednak nie wiem czy to było akurat w Best Wester Premier w Krakowie. Tam odbywają się duże szkolenia i konfrencje i pracownicy często mieszkają w tym hotelu więcej jak jedną dobę. Trzeba się popytać w samych hotelah jak oni to widza. Wiadomo, że jak zapłacisz za większą ilość osób i za dłuższy pobyt tot hotelowi to się opłaca i mogą zapropoznować korzystną ofertę :)

20.08.2015
wypowiedzi: 27
*.24.net.pl

Dobrze wyglądają hotele na Podlasiu. W naszej firmie konferencje często przenosimi właśnie tam. http://www.hotel.bialowieza.pl

27.10.2016
wypowiedzi: 14
*.dynamic.chello.pl

Wydaje mi się że to dobry pomysł, warto jednak czymś się odróżniać od konkurencji. Znajoma ostatnio rezerwowała http://www.przysiolekkresy.pl/ dla firmy bo mają jedno z lepszych centrów szkoleniowych w łódzkim i mówiła że nie było wiele wolnych terminów. Więc takie miejsca mają spore wzięcie.

29.10.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak ze wszystkim, trzeba zrobić dokładną analizę.

07.11.2016
wypowiedzi: 9
*.191.4.215

Moim zdaniem dobrze by to było połączyć z salą konferencyjną albo innym miejscem, gdzie można przeprowadzać spotkania biznesowe, delegacje itd., bo jedno przyciągnie klientów i sprawi, że być może zainteresują się drugim, czyli noclegiem. 

Tylko trzeba sprawdzić, czy lokalizacja się do tego nadaje, bo takie lokale mają największe szanse blisko centrum miasta, zamaist ana uboczu/przedmieściach. 

24.11.2016
wypowiedzi: 46
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Świetne miejsce !

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.