Forum: Punkt partnerski brokera kredytowo-leasingowego. Czy warto? 1482

julia2009 23.05.2012 *.public-gprs363917.centertel.pl

1

witam, czy ktoś miał do czynienia z takim biznesem??? planuje, coś takiego i zastanawiam się czy można zarobić? jak funkcjonuje w praktyce system prowizyjny...?

Milka 05.06.2012 *.xdsl.215.c85.petrotel.pl

2

Witam, jaki system Cię zainteresował? Byłaś już na jakiejś prezentacji, rozmowach? Ja również myślę o czymś takim ale nie wiem z kim warto zacząć współpracować..

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.