Forum: Tani lokal gastronomiczny. Podejrzane czy nie? - gastronomia 214

Ivo 23.05.2012 *.pot0-gi1-0-1.wanex.net

1

Witam,

zaoferowano mi do prowadzenia lokal gastronomiczny który do tej pory już funkcjonuje, z dziwnie niskim wymogiem nakładu własnego (20k PLN). Lokal już istnieje i jest to niejako przekształcenie spółki na franczyzę (w której ja byłbym franczyzobiarcą). Jeszcze się z gościem nie spotkałem (spotkanie mam na dniach) ale chciałem się osób z doświadczeniem w franczyzie zapytać czy ta oferta nie brzmi zbyt dobrze żeby była prawdziwa od samego początku?

Pozdrawiam

Ivo

iks 24.05.2012 *.aava113.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

ok 8 lat temu napaliłem się na podobny przypadek taniego lokalu \"do wzięcia\". podpisałem nawet umowę przedwstępną. Na swoje szczęście w pweien piękny wieczór zachciało mi sie kawy, więc podjachałem  na kawę do tego lokalu. Tam w trakcie rozmów, dowiedziałem się całej \"prawdy\" o tym lokalu... oraz jak to wszystko funkcjonuje. Szybko mi przeszła chęć na zarabianie w branży gastronomicznej etc...

Pozdrawiam i życzę powodzenia

rumak 27.05.2012 *.46.31.32.41

155

Dobrego interesu nie kupi się za 20 tyś.

Dobrego interesu nie sprzedaje się za 20 tys. łosiowi, który nie wie co to za biznes.

A jesli nie miałeś dotąd doświadczeń w gastronomii, to hmm to po prostu nie marnuj kasy.

KarolP 11.04.2018 *.user-94-254-190-88.play-internet.pl

23
A już wyposażony? bo może po prostu sprzęty kiepskie też mają... posprawdzaj sobie bo znajoma tak miała tanie zmywarki to jej padły i zalały pół lokalu. Teraz wymieniła na takie od Winterhalter ale co się namęczyła to jej

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.