Forum: Prowizja po rozwiązaniu umowy franczyzowej 1477

ShopPratch 24.05.2012 *.89-73-140-179.dynamic.chello.pl

2

Witam,

Proszę o komentarz i opinię. Ze względu na nierentowność i brak perspektyw przedsięwzięcia mam zamiar zrezygnować ze współpracy z franczyzodawcą. Specyfika branży i umowa franczyzowa sprawiają, że wynagrodzenie prowizyjne za sprzedaż produktu jest przesunięte w czasie czasem o kilka miesięcy. Mam obawy czy nie będzie niespodzianki : czy po rozwiązaniu umowy franczyzodawca nie będzie chciał uniknąć wypłaty prowizji.

Z góry dziękuję za info ...

bar660 26.05.2012 *.host-62-141-207-197.swidnica.mm.pl

50

Wszystko zależy od tego jak skonstruowana jest umowa.

Jakie są w niej zapisy na ten temat.

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.