Forum: Fresh Market - ktoś współpracuje?

31.05.2012
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam

Myślęd nad rozpoczęciem współpracy z Fresh Market. Obok mnie we Wrocławiu jest jeden i mają klientów non stop. Pewnie mniej bym się zastanawiał gdyby nie fakt, że właścicielem te jsieci jest Żabka Polska sp. z o.o. Różne słyszałem opinie o dochodowości sklepów \"Żabka\" i ogólnie współpracy z nimi. Czy jest może na tym forum osoba prowadząca Fresh\'a?

01.06.2012
wypowiedzi: 59
*.opera-mini.net

zapytaj tych co prowadzą Żabkę. To jest to samo tylko nowy szyld +hot dogi

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.