Forum: Współpraca z Trans Media Dialog 1482

www11 17.06.2012 *.public-gprs294182.centertel.pl

1

Ta firma to jedna wielka kompromitacja zapewniają , że pomogą zaaranżować biuro handlowe a tak naprawdę to wyłudzają pieniądze na niby stworzenie stanowiska pracy , ale nie dają nic w zamian nie ma ani biura ani szkoleń pracowników. Po miesiącu wypłacają grosze z gigantycznym opóźnieniem i jeszcze trzeba się o nie upominać a osoba po drugiej stronie nie raczy nawet odebrać telefonu chyba , że dzwonicie z innego numeru żałosne.... tak , że nowy agent tej firmy nie ma szans na utrzymanie biura ponieważ zjedzą jego bieżące rachunki. Raporty miesięczne są tak zrobione , że agent nic nie wie co się dzieje z jego umowami , niby są odmowy klientów , ale nigdy ich nie są w stanie przedstawić w formie papierowej nawet w formie elektronicznej szczegółowego raportu nigdy nie zobaczycie, tak więc złodziejstwo umów w tej firmie to standard. Wiedza osoby odpowiedzialnej za tworzenie nowych biur jest porażająca ten człowiek nie jest w stanie nic konkretnego doradzić nowemu agentowi , a jak coś doradzi to kończy się to farsą. Niby zapewniają przeszkolenie nowego zespołu agenta to chyba śmiech!! przyjeżdżają i pokazują jak oszukiwać klientów chodząc po domach i namawiać na ofertę która w rzeczywistości odbiega od realiów. Kończąc ostrzegam przed tymi naciągaczami bo oprócz dokładania do ich interesu nic wam to nie przyniesie !!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.