Forum: Samochodowa myjnia parowa, autokosmetyka

03.12.2016
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

A czy ktoś używał takiej ich myjni np. do czyszczenia kuchni przenośnych, samochodów grilli czy takich fast food tracków?

13.12.2016
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

.

13.12.2016
*.play-internet.pl

Ja akurat nie, ale z tego co wiem, gorąca para dobrze sobie radzi z tłuszczem, po prostu go rozpuszcza. No i masz ten plus, że dezynfekcja też jest.

12.06.2017
wypowiedzi: 3
*.244.185.28

Myjnie parowe są coraz popularniejsze i bardziej opłacalne. Zanim  się na coś zdecydujesz poczytaj sobie i porównaj maszyny oferowane przez rózne firmy. Ja słyszałam duzo dobrego o optimie, że mają solidne, nieawaryjne sprzęt. No i green steam to solidny przedstawiciel handlowy - oferują sporo korzyści kiedy zakupisz u nich urządzenia. A dlaczego mysle ze warto isc w ten biznes? Bo samochod caly czas przybywa, w rodzinie potrafia byc 4 auta a jest coraz mniej czasu na dbanie o nie a taka myjnia jest po prostu szybka

02.10.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mi cały czas chodzi po głowie myjnia dla ciężarówek trójmiasto. Fajnie by było coś takiego otworzyć tylko koszta sporo większe od myjni dla osobówek.

20.12.2017
wypowiedzi: 47
*.244.185.28

Jak chcecie chemie motoryzacyjna do biznesu ze sprawdzonego źródła, polecam zajrzeć do oferty www.active-chem.pl . maja w bardzo przystępnych cenach, jest to producent, jeden z moich ulubionych. :)

09.01.2018
wypowiedzi: 9
*.244.185.28

Najwazniejszym punktem przy otwieraniu tego typu biznesu jest zadbanie o odpowiednie srodki czystosci. Bez wlasciwej chemii profesjonalnej nie zdobedziemy potrzebnego uznania klientow. Moj biznes kreci sie dzieki tego typu produktom, ktore zakupilem od Petrus Serwis https://petrusserwis.pl/ . Jestesmy w stanie wyczyscic na blysk kazda powierzchnie w samochodzie!

17.01.2018
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

wszystko to jedna wielka ściema !! tylko zyskują oszu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, sprzedający maszyny 

a ty frajerze męcz się !!  ten biznes polega na znalezieniu kupców  na chińske gówno 

i to jest biznes !!

13.02.2018
wypowiedzi: 8
*.73.190.6

Myjnia tego rodzaju jest całkiem dobrym pomysłem na dodatkową usługe do dodatkowego biznacu, którym może być na przykład warsztat samochodowy lub punkt komputerowej diagnostyki pojazdów. Samodzielnie raczej taka działalność może się okazać nieco zbyt nalo opłacalna. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.