Forum: Samochodowa myjnia parowa, autokosmetyka - usługi dla konsumentów 46

hektor 29.11.2013 *.ayi254.neoplus.adsl.tpnet.pl

9
>>>>>>>ecomyjnia.pl z Katowic jest ok chłopaki mają przerabiane astry - jest dwa razy więcej pary niż w optimie, 3 razy wiecej niż w 7cars, ecomyjniepl z Warszawy nie wiem>>>>>> Ja z Ecomyjni mam myjnie marki Menikini- porządne, mocne i europejskie / nie tam żadna Korea co tu ktoś narzekał / -co do jakiś przerabianych że maja to nie wiem Ale na pewniaka te co mam są bardzo mocne, dopniesz i 4 pistolety to robota szybciej idzie To co ich jeszcze wyróżnia to dieslowskie myjnie z funkcją prania - nie wiem czy ktoś to już oprócz nich sprzedaje ale pół roku temu byli jedyni na rynku co mieli takie myjnie

Arek ecomyjnia 29.11.2013 *.aesy202.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Pomagamy w takich wnioskach.

ecomyjnia@ecomyjnia.pl

pozdrawiam Arek

robpert 05.12.2013 *.apn-5-60-180-190.dynamic.gprs.plus.pl

11

Oprócz sprzętu liczy się też marka chemii. Sprzet to tylko narzędzie, natomiast to chemia „myje”. Jest wiele srodkow, które SA horrendalnie drogie i na wstepie w polskich warunkach podniosłyby ceny usługi do takiego poziomu ze nikogo nie byloby stac. Z rzeczy dobrych cenowo i skutecznych jest polecane premo. W zasadzie spory procent myjni uzywa tylko tego. Poza tym z teog co wiem mają dobre opcje dowozu, co jest nei bez znaczenia (skończą ci się środki chemiczne=nie możesz pracowac i nie zarabiasz).

alex33 18.12.2013 *.apn-46-169-28-61.dynamic.gprs.plus.pl

12

Ludzie, torche wyobrazni. Jak ładujecie sie bez biznesplanu, bez pomysłu, bez odpowiedniej chemii, o czym wyzej, bez sprzętu klasy Optima to taka myjnia parowa nie wyjdzie. Njapierw plany, rozeznanie a dopiero potem do klawiatur!

alex33 18.12.2013 *.apn-46-169-28-61.dynamic.gprs.plus.pl

12

Ludzie, torche wyobrazni. Jak ładujecie sie bez biznesplanu, bez pomysłu, bez odpowiedniej chemii, o czym wyzej, bez sprzętu klasy Optima to taka myjnia parowa nie wyjdzie. Njapierw plany, rozeznanie a dopiero potem do klawiatur!

Marek1980 09.01.2014 *.87-207-239-194.dynamic.chello.pl

4

są tylko dwie firmy franczyzowe które się liczą :

ecomyjnia z Katowic

steam art z Poznania

pauliina 13.02.2014 *.1.symetric24.net

1
Witam, ja również prowadzę myjnię samochodową w namiocie, jednak nie mam jej na zasadzie franszczyzny tylko sama ją zakupiłam. Jeśli pogoda pozwala to myjemy auta na zewnątrz, jeśli jednak jest zła pogoda to przenosimy się do namiotu. Mamy taki jak w linku http://dascompany.pl/namioty-i-szklarnie/namioty-magazynowe/namiot-magazynowy-pro-3x7-40m2/, sprzedawca z firmy polecił mi właśnie wybór takiego rodzaju, ponieważ ma zarówno ściany jak i dach z jednego poszycia. Nie ma więc możliwości przedmuchów powietrza. Dodam tylko że auta myjemy u nas pod firmą a nie w domu klienta. Chociaż jak pogoda pozwala to jest możliwość w domu klienta za dodatkową opłatą.

robpert 17.02.2014 *.apn-37-248-63-194.dynamic.gprs.plus.pl

11

a ja powtórże - nieważne czy we franczyznie czy na swim, wazny jest dobry sprzet i chemia. Sprzetu jest duży wybór, z chemiii nada się np. Premo. No i reklama, reklama to podstawa.

Wieniu 18.02.2014 *.aaot175.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam.Szykuję się do otwarcia mobilno-stacjonarnej myjni parowej z możliwością dezynfekcji urządzeń gastronomicznych i w związku z tym mam prośbę o więcej informacji na temat opłacalności i zainteresowaniu klientów. Pozdrawiam Wiesiek.

robpert 27.02.2014 *.apn-46-76-5-105.dynamic.gprs.plus.pl

11
Podstawa – dobry sprzet plus dpbra chemia, Wcześniej pojawiło się Premo – sweitny wybór na początek. Druga sprawa – reklama. Ale to wiadomo, w każdym biznesie. Trzecia – cierpliwość. Da radę na pewno zarobić, to zyskowny interes.

Sami_złota_rączka 09.03.2014 *.public-gprs516848.centertel.pl

1

A ja za to polece firmę, z którą od ponad 2 lat współpracuję - Eco-Smart z Poznania. To co mnie do nich przekonało to to, że sami prowadza myjnię parową od kilku lat a dodatkowo czego nie oferuja inni robia naprawdę fajne szkolenia z pielęgnacji samochodów. Sprzęt jaki kupiłem jest dobrej jakości. Tylko raz maszyna wylądowała na serwisie, bo się jakiś bezpiecznik przepalił. Polecam naprawdę tę firmę, bo indywidualnie zawsze podchodzi do klienta i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem a to rzadkość.

alex33 08.04.2014 *.apn-5-60-78-80.dynamic.gprs.plus.pl

12

Patrz co wyżej stoi o chemii i Premo. Sam sprzet to jedna sprawa ale para nie zmyje wszystkich zabrudzen, potrzebne jest cos co pomoze je rozpuscic

sweetcat1 10.05.2014 *.eim128.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Nie polecam otwierania myjni parowej w małych miastach i miasteczkach.:( Być może w większych aglomeracjach ten pomysł się sprawdzi. Polskie społeczeństwo nie dojrzało do tego rodzaju usług. Większość się targuje i liczy na usługę za pół darmo!

Bartek00 22.06.2014 *.94.42.104.138

3

ja otworzyłem rok temu myjnię, w systemie franczyzowym z grupą Detail King, ecomyjnia z Krakowa. pomogli mi w dotacjach i różnych formalnościach, a sprzęt naprawdę bardzo solidny, jak na razie mimo ciągłej eksploatacji działa bezawaryjnie, kosmetyki samochodowe również dobrej jakości.

Bartek00 30.06.2014 *.ip-37-152-19-74.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

3
ja otworzyłem rok temu myjnię, w systemie franczyzowym z grupą Detail King, ecomyjnia z Krakowa. pomogli mi w dotacjach i różnych formalnościach, a sprzęt naprawdę bardzo solidny, jak na razie mimo ciągłej eksploatacji działa bezawaryjnie, kosmetyki samochodowe również dobrej jakości.

karollo56 02.08.2014 *.public-gprs559132.centertel.pl

1

ja również z nimi współpracuję i jest OK, dobre warunki, a jak ktoś chce rozpocząć z nimi współpracę, to pomagają w formalnościach. ale mniejsza, większe znaczenie ma sprzęt - mają dobre masyzny, nie żadne chińskie, mnie na razie nic nie padło, a eksploatuję je sporo. biznes mam w średniej wielkości mieście, na brak klientów jak do tej pory nie narzekam, chociaż oczywiście mogłoby być więcej.

zuzia.gola 08.08.2014 *.078088033162.starachowice.vectranet.pl

55

możecie podpowiedzieć, kto stawiał Wam konstrukcję stalowe hal? Znalazłam fajną ofertę CoBouw http://www.cobouw.pl/hale-stalowe i chyba skuszę się na współpracę. Podobno potrafią postawić budynek w bardzo krótkim czasie.

Paweł Paprot 24.09.2014 *.078088060131.bielskobiala.vectranet.pl

1

Polecam użytkowanie myjni parowej, jest to ekologiczna forma mycia pojazdu dostępna na podbeskidziu - http://mobilno.pl

MiWi 26.09.2014 *.77-253-209-170.static.ip.netia.com.pl

164

Kolego, to jest forum o biznesie, a nie dla tych co sobie auta myją ;)

Marcin Ecomyjnia 17.11.2014 *.ip-37-152-18-48.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1

W razie jakich kolwiek pytań odnośnie myjni parowych, modeli, marek, specyfikacji zapraszam do kontaktu. marcin@profesjonalnemyjki.pl

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.