Forum: Samochodowa myjnia parowa, autokosmetyka - usługi dla konsumentów 46

Mateusz Bednarek 24.11.2014 *.91.227.80.68

3

Rozpoczęcie działalności to okres w którym szczególnie powiniśmy zareklamować firmę tak by klienci mogli sie o niej dowiedzieć. Wspaniałą formą sa akcje promocyjne z udziałem hostess (roznoszenie ulotek, gadzetow, animacje, eventy).

poktar 14.01.2015 *.213.158.218.48.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

16

Też się właśnie nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu. Czytałem już dużo na ten temat i interes wydaje się być opłacalny ale i jak obserwuję rynek takie myjnie parowe sa chętniej odwiedzane niż ręczne. Sam jestem juz na etapie "współpracy" z krakowskim oddziałem ekomyjni - maszyny parowe. Dają duże wsparcie nie tylko finansowe ale i merytoryczne. pomagają tez pozyskać środki a UP i UE.

Sidor 09.02.2015 *.user-46-113-21-117.play-internet.pl

1

Mam myjnię od kilku miesięcy i jestem zadowolony, choć poczatek nie jest łatwy .

Pozyskałem dotację dzięki pomocy firmy Smart Car Express i zmiesiąca na miesiąc jest coraz lepiej . Przestrzegam wszystkich którzy chą zakupić sprzęt przed handlarzami z Jarocina i okolic ( mają różne miejscowości w koło Jarocina podane na allegro ) . Kiedy wybierałem maszyny i dostawcę oni twerdzili że mają nowe maszyny w cenie 15 000 zł , kiedy to cennikowo były warte ponad 23 000 zł . Skusiłem się i pojechałem z kolegą . Okazało się że nazywali parownice nowymi , jednak w żadnym razie nowe nie były . Stan może i był idealny , jednak były używane co gorsza już wcześniej brali na nie dotacje . Kiedy zgłosiłem się do urzędu pracy z rachunkiem wyszło na jaw że dana maszyna została sfinansowana już wcześniej przez urząd pracy ( twierdzili że kupili nową za gotówkę ) i nie ma możliwości zakupu jej drugi raz na dotację !!! Ostatecznie ledwo co udało mi się odkręcić tą sytuację i trafiłem na Pana Marcin w Warszawie który oferował optimę dmf używaną w jego sklepie jako maszyna demonstracyjna dla klientów . Parownica jak nowa , jednak co najważniejsze z gwarancją , fakturą , prawdziwym serwisem i nigdy nie dotowana .

Jeśli ktos z was miał podobne zdarzenie z Jarocinem to proszę o kontakt , gdyż zastanawiam się nad zgłoszeniem ich do odpowiednich organów .

MiWi 13.04.2015 *.94.75.85.86

164

Sidor, czy Ty pracujesz w firmie, którą polecasz? Jeżeli tak, to firma z Jarocina może zamieścić podobną opinię o Was. A czytelnicy nie kupią ani u nich ani u Was.

Jan33 18.02.2016 *.ip-253.91-185-185-0.net.eco.atman.pl

127

A ile wydajecie na chemię samochodową? I jakie preparaty kupujecie najczęściej?

Piotr Benet 18.02.2016 *.46.17.63.148

48

Tyle ile trzeba. Zależy od przemiału. Nie można odpowiedzieć wprost, że otwierając myjnię samochodową wydasz kwotę X lub Y.

W myjniach bardzo dobrze sprawdzają sie kosmetyki Cartec lub Concept. Pod względem jakość/cena wypadają bardzo dobrze.

Zbadaj temat.

Jolanka Monika Małecka 19.06.2016 *.89-190-89-253.nsyspolska.pl

1

Myjnie i maszyny parowe to świetne rozwiązania, ale pamiętajmy, że złym sprzetem można zniechęcić klientów. Myjnia powinna być bezpieczna dla naszych samochodów i też bezawaryjna. Już widzę minę klienta kiedy czeka na nas jakiś czas, a my wpadamy, a tu myjka nie działa heh. Dlatego najlepiej korzystać z profesjonalnego sprzętu jaki np. ja kupowałem, a mianowicie www.maszynyparowe.com :) Jestem zadowolony i zapewne wrócę do nich, aby kupić kolejną maszynę.

aleknowaq 28.06.2016 *.user-46-113-110-121.play-internet.pl

9

Ja używam Fortador Volt. Czasem klienci podchodzą i się pytają z ciekawości, czym myję i sa zdziwienie,że nie wodą, tylko parą wodną. Jolanka Monika Małecka ma rację – złym sprzętem można narobić sobie wstydu i zniszczyć np. elektronikę. I kto potem zapłaci? Lepiej więc jest mieć porządny sprzęt i zainwestować trochę więcej. Zwróci się.

koniu 08.07.2016 *.n29-03-10.opera-mini.net

1

Witam.Ja mam takie pytanie.Zakupilem urzadzenie parowe firmy Menikini wersja easy steam vacuum.Chodzilo mi by byla uniwersalnai jest.mozna umyc auto,dom na parterze ale i na pietro latwo wniesc(ok.30kg).Narazie bawilem sie sama para dla wyczajenia maszyny.teraz zakupilem chyba porzadna chemie.i teraz tak.czy moge prac dywany w sposob narzucam prespray,wczesuje w dywan i teraz jak to sciagnac.czy moge parą jednoczesnie z odsysaniem.Czy najlepiej jednak samym odsysaniem.

fardaewelina 27.07.2016 *.user-109-243-106-183.play-internet.pl

5

Aleknowq popieram cię z tą myjnią fortadora. Używam od dwóch miesięcy w swojej firmie sprzątającej i zwraca się. Czyszczenie parą idzie szybciej i taniej niż wodą i szamponami.

odstapie.myjnie 07.08.2016 *.public-gprs400531.centertel.pl

1

Odstąpię kompletnie wyposażoną (full opcja) Mobilną Myjnie Parową (leasing maszyny + pożyczka auto) i dopłacę 2000 lub 4000 zł co pozowli opłacić kilka kolejnych rat.
-dopłata 2000 zł przy przejęciu cesją leasingu na maszyny;
-dopłata 4000 zł przy przejęciu j.w. wraz z cesją kredytu na auto.

samochód Fiat Fiorino 1,4 benzyna
urządzenie parowe Optima DMF
urządzenie pianowe Santoemma SW 15 HOT FOAM
urządzenie parowe Verona HRC 3,65
odkurzacz ekstrakcyjny Lava
ozonator Magneti Marelii
lanca do czyszczenia dywanów (sw15)
lanca 1m (DMF)

Zabudowa samochodu:
1. Przetwornica
2. Przewody miedziane 16mm -9mb
3. Auto oklejone (większość okleiny może pozostać z opcją przejęcia nazwy, do wymiany dane kontaktowe. Przy pozostawieniu nazwy, bezpłatnie odstąpię domenę internetową)
4.Taśmy montażowe + pasy + spinki i zaczepy
5. Końcówki miedziane + lut + obejmy
6. Skrzynki zawieszki
7. Inne akcesoria (okulary, wiadra, drabinka, kanister, zbiorniki na wodę, przedłużacz i inne gadżety oraz napoczęta chemia).

Dodatkowo odstąpię nieodpłatnie mobilny terminal płatniczy SumUp o wartości 259 zł netto (brak minimalnych obrotów, stała prowizja 1,49% - jeśli nie ma żadnych płatności w miesiącu SumUp nie pobiera żadnej opłaty).

Wszystkie urządzenia na gwarancji, prawie nowe (używane 2 miesiące), noszące zewnętrzene ślady użytkowania (otarcia transportowe itp). Przed przekazaniem sprzętu dokonam wszystkich zalecanych przez producenta czynności serwisowych typu odkamienianie.

Rata leasingowa na poziomie 860 brutto zł (spłacono do tej pory 3 raty wraz ze wstępną 9 tys zł, umowa 5 letnia).
Rata kredytu na auto na poziomie 690 brutto zł (spłacono 3 raty, umowa 10 letnia, możliwość wcześniejszej spłaty i anulacji odsetek).

Kontakt: odstapie kropka myjnie małpa gmail kropka com

icecream2 11.08.2016 *.s195pc160.mmj.pl

6

Które preparaty są najskuteczniejsze.

Asiula 12.08.2016 *.apn-31-1-147-86.dynamic.gprs.plus.pl

136

Moim zdaniem kosmetyki z 4nano. Są stosowanie w wielu profesjonalnych stacjach detailingowych.

Mirosław Kostro 03.09.2016 *.user-109-243-125-92.play-internet.pl

3

Ostatnio byłem u znajomego, który ma myjkę Fortador Volt. Zapłaciłem mu z ciekawości, aby mi umył samochód parą wodną to powiem szczerze, że efekt super jest. Nic na lakierze nie widać z brudu.

Mirosław Kostro 02.11.2016 *.public-gprs362137.centertel.pl

3

Mycie parą wodną jest o wiele skuteczniejsze. Fortador ma fajny kanał na YouTube, jest tam sporo filmów pokazujących jak się myjni używa.

aleknowaq 07.11.2016 *.user-46-113-70-251.play-internet.pl

9

No właśnie oglądałem ich sporo filmów. Nie spodziewałem się, że przy pomocy pary wodnej można na przykład usuwać rdzę. Tu macie link do tego filmu: youtube.com/watch?v=DKQjHm1pDRo

Maciej Koll 03.12.2016 *.public-gprs361724.centertel.pl

1

A czy ktoś używał takiej ich myjni np. do czyszczenia kuchni przenośnych, samochodów grilli czy takich fast food tracków?

Dariusz Nowosielski 13.12.2016 *.user-46-112-1-156.play-internet.pl

3

.

Julia Rotka 13.12.2016 *.user-46-112-1-156.play-internet.pl

1

Ja akurat nie, ale z tego co wiem, gorąca para dobrze sobie radzi z tłuszczem, po prostu go rozpuszcza. No i masz ten plus, że dezynfekcja też jest.

Marian Wójcik 12.06.2017 *.212.244.185.28

3

Myjnie parowe są coraz popularniejsze i bardziej opłacalne. Zanim się na coś zdecydujesz poczytaj sobie i porównaj maszyny oferowane przez rózne firmy. Ja słyszałam duzo dobrego o optimie, że mają solidne, nieawaryjne sprzęt. No i green steam to solidny przedstawiciel handlowy - oferują sporo korzyści kiedy zakupisz u nich urządzenia. A dlaczego mysle ze warto isc w ten biznes? Bo samochod caly czas przybywa, w rodzinie potrafia byc 4 auta a jest coraz mniej czasu na dbanie o nie a taka myjnia jest po prostu szybka

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.