Forum: Sklep monopolowy - art. spożywcze i przemysłowe 117

artursun 25.06.2012 *.fam113.internetdsl.tpnet.pl

2

Witam wszystkich.

Bardzo poważnie zastanawiam się nad otwarciem sklepu monopolowego . Mam kilka pomysłów na aranżację sklepu , promocje, chcę żeby był to sklep tzw. wyższej półki.

Czy jest ktoś na forum kto prowadzi taki sklep i  mógłby mi powiedzieć czy w ogóle jest to jeszcze rentowny interes , czy lepiej dać sobie spkój. Będę wdzięczny za każdą informację.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.