Forum: Kurierzy Siódemka Service Point - opłaca się?

06.07.2012
wypowiedzi: 2
*.gmrecords.pl

Witam, Jestem zainteresowany współpracą na zasadach franchizingu z w.w firmą. Czy ktoś współpracował z nimi i jakie mniej więcej są dochody dla franczyzobiorcy? Bym był bardzo wdzięczny za wszystkie informacje na ten temat.

08.07.2012
wypowiedzi: 22
*.play-internet.pl

Własnie wprowadzam tą usługę jako usługę dodatkową do mojej działalnosci. Według mnie , siodemka ta ale tylko jako dodatek do podstawowej działalności. Z samej wspłpracy z sidemką raczej sie nie utrzymasz.

 

09.07.2012
wypowiedzi: 3
*.opole.hypnet.pl

Do dziś sie nie odezwali a mija miesiąc...nie polecam

 

09.07.2012
wypowiedzi: 22
*.play-internet.pl

Do mnie odezwali sie szybko. Może w twojej miejscowości jest już sporo ich punktów i otwarcie następnego nie miałoby sensu, ale to tylko moje przypuszczenie.

 

09.07.2012
wypowiedzi: 3
*.opole.hypnet.pl

Właśnie nie ma żadnego.Odezwali sie raz napisalem ze czekam na jakies informacje i cisza.

 

03.12.2012
wypowiedź: 1
*.lukman.pl

Jeśli chcesz otworzyć punkt przesyłek kurierskich to polecam współpracę z firmą Epaka od jakiegoś czasu współpracują z franchisingiem, w grudniowym wydaniu jest ich oferta oraz artykuł o branży, wypowiada się tam właściciel firmy jako specjalista. Wkład na otwarcie to 20 tys złotych, warto zadzwonić i zapytać o szczegóły. 

02.01.2017
wypowiedzi: 50
*.centertel.pl

Mnie akurat nie interesuje franczyzna a sama firma kurierska a w zasadzie ich usługi, bo mam do nadania kilkadziesiąt paczek, a będę miał jeszcze więcej, bo 1,5 miesiąca temu założyłem własną firmę i jest nią sklep internetowy. Jak na razie nie mam dużej ilości klientów, ale myśłę, że z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywać, bo oferta mojego sklepu jest bardzo dobra. Myśłę o tym kurierze https://www.globkurier.pl/tanie-przesylki-kurierskie-krajowe.html , bo w Internecie udało mi sie przeczytać same pozytywne opinie na ich temat. Ktoś z Was o nich słyszał?

05.01.2017
wypowiedzi: 3
*.static.3s.pl

Ja korzystam z globkurier i jest ok, mam sklep na presta shop 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.