Forum: Kurierzy Siódemka Service Point - opłaca się? - usługi dla konsumentów 46

Krystian87 06.07.2012 *.gate.gmrecords.pl

2
Witam, Jestem zainteresowany współpracą na zasadach franchizingu z w.w firmą. Czy ktoś współpracował z nimi i jakie mniej więcej są dochody dla franczyzobiorcy? Bym był bardzo wdzięczny za wszystkie informacje na ten temat.

nikola 08.07.2012 *.user-109-243-166-25.play-internet.pl

22

Własnie wprowadzam tą usługę jako usługę dodatkową do mojej działalnosci. Według mnie , siodemka ta ale tylko jako dodatek do podstawowej działalności. Z samej wspłpracy z sidemką raczej sie nie utrzymasz.

Kolaś 09.07.2012 *.77-223-229-178.opole.hypnet.pl

3

Do dziś sie nie odezwali a mija miesiąc...nie polecam

nikola 09.07.2012 *.user-46-112-247-156.play-internet.pl

22

Do mnie odezwali sie szybko. Może w twojej miejscowości jest już sporo ich punktów i otwarcie następnego nie miałoby sensu, ale to tylko moje przypuszczenie.

Kolaś 09.07.2012 *.77-223-229-178.opole.hypnet.pl

3

Właśnie nie ma żadnego.Odezwali sie raz napisalem ze czekam na jakies informacje i cisza.

Radek Ch 03.12.2012 *.94-240-25-254.lukman.pl

1

Jeśli chcesz otworzyć punkt przesyłek kurierskich to polecam współpracę z firmą Epaka od jakiegoś czasu współpracują z franchisingiem, w grudniowym wydaniu jest ich oferta oraz artykuł o branży, wypowiada się tam właściciel firmy jako specjalista. Wkład na otwarcie to 20 tys złotych, warto zadzwonić i zapytać o szczegóły.

Jack_lap 05.01.2017 *.z-grupa-z-natury.static.3s.pl

3

Ja korzystam z globkurier i jest ok, mam sklep na presta shop

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.