Forum do artykułu: Sklep lubi rozwój

27.07.2012
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Dziś przeżyłem lekki szok przychodząc po zamówione drzwi łazienkowe 90 do skleu brico marche w gryfinie.Miesiąc temu zamówiłem powyższe drzwi co wiązało się z z oczekiwaZniem na dostawę. Przy zamówieniu poinformowano mnie,że czas oczekiwania na odbiór to ok. 2 tygodnie.Podczas 3krotnych pobytów w sklepie informowano mnie, że dostawa jest w trakcie realizacji.Dziś będąc w sklepie usłyszłem od kierownika,że wymyśliłem sobie to zamówienie.Wiem, że byłem po raz ostatni w tym sklepie. Odradzam wszystkim robienia tam zakupów w.r.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.