Forum: Wizualizacja 1475

andy 30.07.2003 *.waw.rrserwis.pl

Witam, czy mógłby ktoś pomóc mi w określeniu standardów jakie powinny znaleźć się w umowie odnośnie wizualizacji? Może jakieś przykłady?
Z góry dziękuje

Wojtek 31.07.2003 *.pb109.lodz.sdi.tpnet.pl

Apsys wymagał tego ode mnie. Poprosiłem architekta (z którym zdażyło mi się wcześniej współpracować), zabrałem go na spotkanie żeby posłuchał czego chcą i w efekcie dostałem dwa komputerowo wygenerowane obrazy jak może wygladać mój sklep od wejścia i od środka, oraz rzut z góry. Do tego trochę ideologii słownej z czego meble i jak zamocowane i wystarczyło. Tzn umowy jeszcze nie mam (i mam nadzieję, że nie z tego powodu), ale visual przyjęli.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.