Forum o artykule: Nawlekana franczyza 1478

MiguelCx 31.07.2012 *.host-46-175-40-193.wtvk.pl

1
Jestem ciekaw jak prezentuje się szczegółowa oferta firmy Castel. Jeżeli pracownicy powinni mieć przede wszystkim predyspozycje do obsługi klienta, a w następnej kolejności umiejętności tworzenia biżuterii to jaki jest poziom jakości oferowanych produktów? Ponadto jestem zainteresowany jaka jest rozpoznawalność marki Castel w Polsce oraz czy firma ponosi nakłady na promocję swojej działalności. Dodatkowo interesuje mnie średni czas zwrotu z inwestycji... Czy ktoś wie coś na temat firmy Castel?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.